вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00
ПРИВІТ! Я — ГАННА ЦВЕТКОВА, ЛІКАР-ОРТОДОНТ

І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.

Я дуже люблю свою роботу, тому що мені подобається робити людей красивішими, здоровішими і допомагати їм досягати своїх цілей. Я люблю бачити результати своєї роботи – щасливі посмішки з гарними, рівними та здоровими зубами. Рада допомогти і тобі!

Скільки себе пам’ятаю — завжди уявляла, що одного разу в нашої великої та дружної родини буде сімейний бізнес. Адже в мене всі в сім’ї — стоматологи: дідусь — щелепно-лицьовий хірург, тато — зубний технік, а мама — ортодонт. А я із самого малого віку в мами на руках слухала лекції на стоматологічному факультеті. Так і стала ортодонтом. А через кілька років моя мрія здійснилася: ми з родиною відкрили клініку Dentiplex.

DENTIPLEX — це стоматологія в Києві, яку відкрили та де працюють члени однієї сім’ї. Ми надаємо всі основні стоматологічні послуги: лікуємо, чистимо, пломбуємо, протезуємо й видаляємо зуби; встановлюємо брекети, коронки й вініри.

НАША МІСІЯ — змінити в суспільній свідомості парадигму «Стоматолог — це страшно». Адже досягнувши цієї мети, ми зможемо покращити колективне здоров’я українців. Тому ми прагнули створити стоматологічну клініку, де було б не страшно лікувати зуби. І ось чому в нас це вийшло.

НАШІ ЛІКАРІ
ТВОЇ ПЕРЕВАГИ З DENTIPLEX
РІВНІ, КРАСИВІ, БІЛІ Й ЗДОРОВІ
Усі твої цілі — наші цілі. Ми працюємо, щоб зробити твої зуби ще красивішими, здоровішими, рівнішими й білішими. Щоб сповна насолоджуватися своєю посмішкою. Щоразу, коли посміхаєшся, розмовляєш, смієшся або цілуєшся. Адже удосконалюючи свої зуби, ти в рази удосконалюєш впевненість та якість свого життя. А для нас немає нічого кращого, ніж твої щасливі очі, коли ти бачиш свою красиву посмішку. Це те, що мотивує нас працювати й досягати твоїх цілей разом із тобою.
З НАМИ НЕ БОЛЯЧЕ І НЕ СТРАШНО

Ми знаємо, що тебе може налякати одна згадка слова «стоматолог». І нас це абсолютно не влаштовує. Оскільки все зовсім навпаки — ми працюємо, щоб усунути з твого життя зубний біль і страхи раз і назавжди. І робимо це максимально безболісно, з турботою та любов’ю.

ПРОЗОРІ Й ДОСТУПНІ ЦІНИ

У нас оптимальне співвідношення ціни —та якості. І практично на кожну послугу ти знайдеш кілька варіантів ціни, щоб вибрати оптимальний варіант за своїм бюджетом.

ПІКЛУЄМОСЯ ПРО ТЕБЕ, А НЕ ТІЛЬКИ ПРО ТВОЇ ЗУБИ
Турбота та якість — ось на чому ми будуємо нашу роботу в Dentiplex. Турбота, бо для нас дуже важливий емоційний контакт із тобою. Тому ми завжди розмовляємо, жартуємо, слухаємо та чуємо. А якість проявляється у професійній кваліфікації наших лікарів, сучасному обладнанні й лікувальних матеріалах. На багато наших послуг ми даємо гарантію. Ми віримо, що турбота та якість допомагають створювати довгострокові стосунки з нашими пацієнтами. Це те, що дійсно важливо і що ми цінуємо в Dentiplex.
 
ПРИМІЩЕННЯ КЛІНІКИ
Previous slide
Next slide
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам