СТОМАТОЛОГічні послуги

ортодонтія
Красиві рівні зуби без болю за доступною ціною
Імплантація
Терапевтична стоматологія
Хірургія
ОРТОПЕДІЯ
естетична стоматологія
гігієна

Стоматологічні послуги

Коли мова заходить про лікування зубів, відновлення жувальної функції або естетику посмішки, варто поговорити про стоматологічні послуги, їх різновиди, вартість та особливості.

Стоматологічні послуги в стоматологічній клініці DENTIPLEX: найкращий догляд за вашою усмішкою

Стоматологічні послуги являють собою перелік процедур та заходів, спрямованих на підтримку гігієни порожнини рота та загального здорового стану зубів. Загалом усі види послуг, які надаються у нашій стоматологічній клініці, розділяються на окремі категорії та підкатегорії у залежності від того, яку мету ви перед собою ставите – естетичну, лікувальну тощо.
Серед популярних у нас видів стоматологічних послуг варто відзначити ортодонтичні. За консультацією та послугами професійного лікаря-ортодонта звертаються не тільки дорослі, а й діти, адже з його допомогою можна скорегувати ріст зубів, позбутись проміжків між ними, поставити або скорегувати прикус тощо.
Терапевтичне відділення стоматології також надає доволі широкий перелік стоматологічних послуг. Стоматолог-терапевт – це лікар, який допоможе підтримувати стан порожнини рота у здоровому вигляді, попередити формування каріозних процесів та запалень. Терапевт подбає про ваші зуби та ясна, а також попіклується про гігієну зубів, запропонує професійну чистку від нальоту після кави, цигарок й не тільки.

Перелік стоматологічних послуг в DENTIPLEX

Наша стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві пропонує пацієнтам широкий асортимент послуг на будь-який бюджет для відновлення, лікування та протезування зубів.
Ми пропонуємо наступні види стоматологічних послуг:
 • Ортодонтичні: корегування прикусу, встановлення кількох типів брекетів, коронок, елайнерів та вінірів.
 • Терапевтичні: лікування запальних, каріозних процесів, проведення професійної гігієни ротової порожнини тощо.
 • Хірургічні: видалення зубів будь-якої складності, що стосується як звичайних, так і зубів мудрості з використанням якісної анестезії та імлантація зубів
 • Гігієнічні: професійна чистка за допомогою ультразвукового апарату або Air Flow з подальшим поліруванням поверхні.
 • Естетичні: до цієї категорії входить відбілювання зубів безпосередньо у стоматологічному кабінеті або капами вдома, реставрація зуба у випадку його пошкодження, сколу тощо.
А щоб дізнатись повний перелік стоматологічних послуг, ознайомтесь детальніше з кожним розділом нашого сайту, де ми розповідаємо про особливості лікування та можливості наших лікарів.

Вартість стоматологічних послуг

Стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві радо запропонує вам безліч варіантів лікування зубних проблем, відновлення пошкоджених зубів або їх заміну імплантами чи коронками за доступними цінами.
У нас ви отримаєте наступні ціни стоматологічних послуг:
 • Чистка зубів – від 900 грн у залежності від обраного методу;
 • Встановлення брекет систем – від 14000 грн за одну щелепу у залежності від виду брекетів;
 • Пломбування фотополімером – від 1300 грн;
 • Художня реставрація – від 2500 грн;
 • Лікування каналів зуба – від 3700 грн у залежності від кількості каналів та складності;
 • Коронки – від 5000 грн у залежності від матеріалу;
 • Вініри – від 10 000 грн разом з послугами ортодонта;
 • Видалення зубів – від 1400 грн у залежності від складності.
А якщо вам потрібні професійні стоматологічні послуги від провідних фахівців – запишіться до нас на консультацію!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK