ОРТОПЕДІЯ

Коли в тебе частково або повністю зруйнований зуб (або кілька зубів в одному ряду) і його можна врятувати — у такій ситуації ми відновлюємо зуби за допомогою протезування. Точний діагноз зможемо сказати після огляду зуба. Усе робимо максимально професійно й безболісно. Подивися деякі наші роботи, щоб самому в цьому переконатися.

Ортопедія

Ортопедія в стоматології – один із ключових підрозділів, який спрямований як на безпосереднє відновлення жувальних функцій зубів, так і на покращення естетичності зовнішнього виду ротової порожнини. Ортопедія допомагає не лише відновити пошкоджені зубні фрагменти, а й скорегувати колір та форму зубів, їх безпосереднє положення на щелепі, а також уникнути їх подальшого стирання та руйнування.

Ортопедична стоматологія: ваша основа здорової та красивої усмішки в Києві

Якщо ви незадоволені власною усмішкою, хочете покращити форму та змінити колір зубів, а ще відновити втрачені природним або не фізіологічним шляхом зуби – у цьому вам якнайкраще допоможе саме ортопедичний підрозділ стоматології.

Допомога ортопеда стоматолога може знадобитись у наступних випадках:
 • Дефекти у вигляді тріщин, сколів, потемніння, окремих плям та цяток на зубах.
 • Великі проміжки між зубами, загальна кривина окремого або усіх зубів на щелепі, їх неправильний ріст або місце розташування.
 • Патологічне стирання зубів, сформоване неправильним прикусом, кривиною зубного ряду або особливостями способу життя.
 • Часткова або повна відсутність одного або кількох зубів, що є показанням для протезування та імплантації.
 • Руйнування поверхні зуба або пошкодження коронки, яка була на нього встановлена й потребує заміни.

Відзначимо, що ортопедична стоматологія фактично не має протипоказань. Це стало можливим завдяки тому, що наша клініка в Києві має широкий спектр послуг та можливостей для відновлення зубного ряду та протезування. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для будь-якого пацієнта під його потреби та бюджет.

Ортопедія в стоматології: що це таке?

Ортопедична стоматологія – це один із розділів загальної стоматології, який займається діагностикою та подальшим лікуванням різноманітних дефектів зубощелепної системи. Вона складається з цілого комплексу послуг, які створені для відновлення жувальної функції за умови відсутності одного або декількох зубів, а також покращення жувальної ефективності у випадку зміни положення зубів чи їх часткового стирання.
Для цього в ортопедії використовуються не лише спеціалізовані апарати, а й протези. Вони можуть бути постійними або знімними, а також являти собою мостові конструкції. Окрему категорії ортопедії становлять вініри, коронки на зуби чи імпланти.

Ортопедична стоматологія: основні послуги від DENTIPLEX

Ортопедична стоматологія оперує зазвичай двома типами конструкцій, які можуть бути знімними та постійними. Знімні являють собою повні або часткові протези, які використовуються під час втрати великої кількості зубів. До незнімних належать вініри, коронки та інші варіанти.

Стоматологічна клініка DENTIPLEX пропонує встановлення наступних видів ортопедичних конструкцій:
 • Керамічні коронки, які пропускають світло, схожі на зубну емаль й легко тонуються під колір;
 • Цирконієві коронки, які використовуються як самостійно, так і для мостових конструкцій;
 • Металокерамічні коронки, які є відносно бюджетним варіантом, але менш естетичничним
 • Мостовидні конструкції, які використовуються за відсутності одного чи більше зубів.

Наша ортопедія пропонує індивідуальний план лікування та підбір конструкцій під кожного пацієнта у залежності від складності випадку, особистих побажань та бюджету.

Як проходить лікування в DENTIPLEX?

Перш за все вам варто прийти на прийом до нашого ортопеда стоматолога, який оцінить стан вашої ротової порожнини.
Під час візиту буде обраний попередній план лікування, сформований бюджет та обговорені деталі для розуміння пацієнтом обсягу та типу робіт.
Наша ортопедична стоматологія також пропонує послуги рентгену для вивчення стану зуба, формування відбитків для майбутніх коронок та імплантів. Після цього відбувається їх виготовлення й на наступному візиті – встановлення й фіксація.

Ціни на ортопедичну стоматологію від DENTIPLEX

Наша стоматологія пропонує широкий спектр послуг та варіантів лікування, де ви зможете обрати будь-який за власним бюджетом.
Наша ортопедична стоматологія пропонує наступну вартість робіт:
 • Виготовлення коронок: від 4000 грн у залежності від обраного матеріалу;
 • Виготовлення знімного протеза: від 3000 грн у залежності від об’ємів протеза;
 • Вініри: 10 000 грн разом з роботою ортопеда та цементуванням.
Для того, щоб дізнатись точну ціну лікування та окремо взятої послуги, необхідно прийти на прийом до лікаря у Києві, який зможе оцінити необхідну кількість ортопедичного втручання.

Чому варто обрати ортопедичну стоматологію від DENTIPLEX?

Стоматологія ортопедична у нашій клініці – один з найпопулярніших розділів, який дозволяє отримати посмішку вашої мрії та позбутись зубних проблем, які впливають на якість життя.
Обрати нашу стоматологічну клініку DENTIPLEX варто через наші переваги:
Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
Повний спектр стоматологічних послуг.
Використання сучасних технологій та якісних матеріалів.
Наявність спеціалістів з великим досвідом роботи.
Гарантія на ортопедичні конструкції протягом року.
Запишіться до нас на консультацію, щоб наші спеціалісти у галузі ортопедії могли сформувати для вас індивідуальний план лікування!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK