Встановлюємо вініри без болю для блискучої посмішки

ВІНІРИ — це керамічні накладки на зуби у вигляді тонких (0.2 мм) пластин. Вініри допоможуть зробити вашу посмішку білою та рівною, закривши пожовклу або пошкоджену емаль, вроджену кривизну зубів і скоротивши відстань між зубами.

Вініри мають кілька сильних переваг: вони не фарбуються, тримають форму і рельєф десятки років, безпечні для здоров'я, міцні, зносостійкі та мають дуже естетичний вигляд на зубах завдяки своїй максимально природній подібності до справжніх зубів.
Вартість вінірів в Dentiplex
ЦІна
Вид
вініри E-max press
10 000 грн
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- робота ортопеда
- вініри
- ізоляція і цементування
Тривалість: 60 хв
Вартість: 10 000 грн
наші роботи
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто ЛІКУВАТИМЕ мої зуби?
Як відбувається встановлення вінірів?
Консультація та вибір вашої нової посмішки
фіксація постійних вінірів
Коли ти прийдеш в стоматологічну клініку, я зустріну тебе, ми познайомимося і трохи поговоримо. Я вислухаю твої побажання, дізнаюся, чи немає в тебе алергії на знеболювальні препарати й ліки.Проведу огляд зубів та ясен, далі зроблю фотодіагностичний аналіз посмішки. Потім я зніму відбиток за допомогою якого зубний технік виготовить цифровий прототип твоїх майбутніх вінірів. Це дозволить вже на другій зустрічі побачити, якою буде твоя нова посмішка на примірці технічно змодельованих зубів. Ти зможеш обрати вигляд, колір і форму вінірів і почути мої рекомендації.
Ну ось і все: на останньому етапі я фіксую відкориговану модель вінірів і насамкінець надам перелік рекомендацій щодо догляду за ними.
Створення та коригування постійних вінірів
Після того, як ми створимо в лабораторії твою модель вінірів, ми зафіксуємо їх і ти вирішиш, чи тобі все подобається. На цьому етапі ти можеш скоригувати свою модель за всіма потрібними тобі параметрами: виглядом, кольором і формою. Якщо коригування будуть — я їх зроблю.
Вініри — це боляче?
Просто довірся мені: я лікую зуби понад 10 років, і за цей час допоміг сотням людей, серед яких були й ті, хто дуже мене боявся. А після видалення зуба виходили й дякували з посмішкою на обличчі. Так буде і з тобою.
Нет, это абсолютно не больно. Самое больное, что тебя ждет при установке виниров — это укол при анестезии и введении обезболивающего препарата. Эти ощущения можно сравнить с внутривенным уколом (для анализа крови) или с внутримышечным (в ягодицу). Только укол при анестезии в два раза слабее.
Я припускаю, що ти можеш боятися походу до стоматолога, це нормально. Можливо, давно в дитинстві тобі довелося пережити біль під час лікування зуба. А може, колись тобі розповів «страшну» історію про стоматолога друг. Або ти просто побачив моторошну картинку зі стоматологічного кабінету в інтернеті. Щоб не викликало твої побоювання перед відвідуванням стоматолога, знай — тобі не буде боляче. Обіцяю.
ВАЖЛИВО: так, цілком імовірно, що біль з'явиться за кілька годин після встановлення вінірів. Але не варто переживати — після процедури я дам потрібні знеболювальні препарати, які допоможуть тобі самостійно знеболити ділянку зуба в домашніх умовах.
Питання та відповіді
Приблизно два тижні, три відвідування.

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK