Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто лікуватиме мої зуби?

Послуги естетичної стоматології

Естетична стоматологія допомагає позбутись таких проблем, як проміжки між зубами, наявність сколів та дефектів, плям та потемніння на емалі тощо. За допомогою послуг стоматолога-естетиста можна не лише значно покращити стан та зовнішній вигляд зубів, а й збільшити впевненість у собі.
Обрати напрям естетичної стоматології варто у наступних випадках:
Потемніння емалі;
Збільшення проміжку між зубами;
Нерівномірність відтінку зубів;
Зміна кольору після лікування каналів та пломбування;
Неправильна форма або розмір зубів;
Стерті або сколоті зуби;
Дефекти розташування тощо.
Важливість естетичної стоматології складно переоцінити. Це один з найбільших делікатних напрямів, який має задовольнити усі потреби пацієнта й подарувати йому неперевершену, ідеальну усмішку. Естетика – це не про лікування, як у випадку з іншими напрямами стоматології, а про красу та розв’язання проблем зовнішнього вигляду зубів.

Чому естетична стоматологія така важлива

Естетична стоматологія – це один з різновидів стоматології, який займається покращенням зовнішнього стану та вигляду зубів, усмішки та обличчя в цілому. До естетичних процедур відносять велику кількість технік, спрямованих на зміну форми, кольору й навіть положення зубів, а також їхньої текстури.
До переліку послуг естетичної стоматології можна віднести все, що покращить не лише зовнішній стан ваших зубів, а й їх функціонал, поверне зручну для них форму, відновить сколоті фрагменти, позбавить від почорніння тощо.
Найпопулярніша послуга – це відбілювання зубного ряду. Головна особливість полягає у тому, що після виконання процедури ви отримаєте базовий колір, який з часом, приблизно після семи днів, стане насиченішим. Таким чином, достатньо виконувати відбілювання один раз на рік, щоб підтримувати світлість зубів, а ще домогтись їх самостійного висвітлювання.
Естетична стоматологія пропонує такі види послуг:
Клінічне відбілювання: проводить лікар-стоматолог у клініці за умови попередньої чистки зубів. Можна виконати відбілювання за 1,5 години, що покращить колір зубного ряду на ½ від норми.
Домашнє відбілювання: в клініці замовляється індивідуальна капа та відбілюючий гель, які носяться на ніч. Плюс такої процедури – в її ощадливому впливі на зуби та їх емаль, оскільки концентрація перекису водню у складі гелю значно нижча.
Художня реставрація: використовується для відновлення зубного ряду, форми та контурів зубів. При цьому задіюються такі матеріали, як фотополімер або кераміка.
Полімер, який використовується під час реставрації зубів, або ж навіть кераміка з часом можуть тьмянішати й темнішати, вкриватись нальотом й пігментуватись. Тому реставровані зуби варто оновлювати кожні пів року поліруванням.
В окрему категорію стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві відносить вініри. Це один з видів зубного відновлення, який сучасна естетична стоматологія вважає найбільш дієвим та довготривалим. Вініри лишаються на зубах протягом 10-20 років, створюються у вигляді окремих накладок на передню частину зубів, що допомагає приховати їх пошкодження, деформацію та темний відтінок.

Основні послуги естетичної стоматології

Широта варіантів з покращення зовнішнього вигляду зубів за допомогою естетичної стоматології дозволяє сьогодні обирати той, який буде найбільш привабливим для вас та підхожим для стану вашої ротової порожнини.
Вартість послуг у стоматологічній клініці DENTIPLEX в Києві буде безпосередньо залежати від обраного виду стоматологічного втручання.
Відбілювання у кабінеті нашої клініки буде вартувати близько 5000 грн. Для цього ми користуємось системою BEYOND, а тривалість процедури становить 1,5 години. Але перед цим ми рекомендуємо записатись на консультацію, щоб лікар ознайомився зі станом зубів та обрав, який напрямок естетичної стоматології та відбілювання підходить саме вам.
Ми пропонуємо і можливість відбілювання у домашніх умовах за допомогою спеціальних кап – знімних гіпоалергенних конструкцій з комірками, які заповнюються відбілюючим гелем та виготовляються індивідуально під вас. Така послуга має ціну 6500 грн, куди входять усі розхідні матеріали та процедури, а також виконується вона під ключ.
А от ціна художньої реставрації буде залежати безпосередньо від складності конкретного випадку. В середньому вона становить від 2500 до 3000 грн з урахуванням розхідних матеріалів, анестезії тощо.

Вартість естетичного стоматологічного лікування

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK