Відновлюємо зуби з ювелірною точністю

Або створимо нові, щоб щохвилини насолоджуватися їхньою красою
РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБА — це «ремонт» зуба без хірургічного втручання після різноманітних пошкоджень. Наприклад, якщо зуб тріснув, почорнів, розкришився, пошкодився карієсом, від нього відлетів шматочок або просто зуб довший за інші. Реставрація буває прямою та непрямою. Зараз розповім про це детальніше.
наші роботи
ВИДИ РЕСТАВРАЦІЇ ЗУБІВ
Я виконую пряму реставрацію в разі мінімальних і нескладних пошкоджень зуба. У цих випадках реставрація відбувається швидко, за одне відвідування, з мінімальним ризиком травмування зубних тканин. Під час реставрації я використовую фотополімерний композит .У прямої реставрації є свої плюси та мінуси.
Тут усе навпаки: непряма реставрація здійснюється в складніших випадках пошкодження зуба, а лікування забирає більше часу і потребує кількох відвідувань. Але й результат буде кращим.
ПрямА реставрація
Непряма реставрацІя (керамІка)
2500 грн
9000 грн
ПЛЮСИ:
— оперативність лікування — реставрацію можна зробити за одну годину в межах одного відвідування;
— доступна ціна — приблизно 2500 грн;
— естетичний вигляд відреставрованого зуба
ПЛЮСИ:
— якість: під час непрямої реставрації використовуються керамічні матеріали, які значно якісніші за композитні. Вони виготовляються в лабораторії на основі індивідуальних відбитків, тому максимально відповідають зубам. Вони мають естетичніший і природніший вигляд порівняно з композитними;
— триваліший термін слугування: завдяки міцності кераміки реставраційний матеріал може прослужити до 20 років;
— кераміка не змінює колір.
МІНУСИ:
— композитний матеріал недовговічний — термін його експлуатації всього 5–7 років;
— композит змінює колір та естетичність від їжі, напоїв, сигарет. Однак цього можна уникнути, якщо регулярно робити професійне чищення та полірування зубів.
МІНУСИ:
— тривалість лікування: оскільки реставраційний матеріал виготовляється в лабораторії, лікування триватиме довше — приблизно 7-9 днів.
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто лікуватиме мої зуби?

Реставрація зубів

Реставрація зубів – одна з найпопулярніших послуг у стоматологічній клініці. За допомогою сучасних технологій можна відновити пошкодження зуба будь-якого рівня та складності. А в нашій клініці ви отримаєте можливість оновити свою посмішку за доступними цінами.

Реставрація зубів у Києві: зміните свою посмішку з нами

Реставрація зубів є процесом їх технологічного відновлення в результаті пошкоджень, потертостей, сколів, вроджених аномалій і не тільки. При цьому зберігається цілісність їхньої форми, прозорість, натуральність відтінку та всіх характеристик, які притаманні здоровим зубам.
Коли може знадобитися художня реставрація зубів:
 • Сколи та травми, що призвели до пошкодження текстури зуба;
 • Руйнування раніше встановленої пломби;
 • Порушення прикусу;
 • Вроджені порушення зубів;
 • Наявність щілин та просторів між зубами;
 • Сліди стирання;
 • Карієс;
 • Наявність пігментних плям і не лише.
Наша клініка проводить нарощування зубів, реставрацію будь-якого рівня складності, завдяки чому навіть найушкодженіші зубні поверхні зуба можуть бути відновлені у своєму функціоналі та естетиці зовнішнього вигляду.

Види реставрації зубів

Процес відновлення зубної поверхні та її функціональних особливостей поділяється на дві основні категорії, що відрізняються тривалістю виконання та задіяними матеріалами.
Реставрація зубів може бути двох видів:
 • Пряма: проводиться безпосередньо під час візиту лікарем-стоматологом. Для цього задіяні фотополімерні матеріали, які відновлюють невеликі відколи, заповнюють проміжки, зберігаючи обсяг твердих тканин.
 • Непряма: проводиться за неможливості залучення прямого методу. Для цього з зуба знімаються відбитки, після чого в лабораторних умовах виготовляють керамічну чи цирконієву конструкцію. До цієї категорії належить встановлення вінірів та коронок.
У стоматологічній клініці DENTIPLEX фахівці, оцінивши складність вашого випадку, а також рівень руйнування зуба, зможуть підказати та підібрати потрібний тип відновлення, що буде відповідним саме для вас.

Чому реставрація зубів – це важливо

Може здатися, що композитна реставрація зубів – це не так вже й важливо, адже в більшості випадків пошкоджені зубні поверхні певний час зберігають жувальні функції. Однак якщо вчасно не звернутися до фахівця, можна зіткнутися з масштабним руйнуванням жувальної поверхні, а також погіршити естетику посмішки.
Естетична реставрація зуба має свою важливість:
 • Точне відновлення анатомічних форм зуба.
 • Якісне відновлення функціональних можливостей.
 • Відсутність необхідності видалення всіх жорстких тканин.
 • Можливість збереження функціональності сусідніх зубів.
Крім того, відреставрований зуб нічим не відрізнятиметься від звичайного. Він буде мати такий самий функціонал і зовнішній вигляд, оскільки ми підберемо його відтінок і форму виходячи з ваших відбитків. А також залежно від підібраного матеріалу залежатиме термін його служби.

Процес реставрації зубів

Від обраного виду реставрації залежатиме і безпосередньо кількість та особливість проведених фахівцем етапів.
Наприклад, реставрація передніх зубів прямого типу складатиметься з таких етапів:
 • Первинна обробка пошкодженої області.
 • Видалення пошкоджених тканин.
 • Ізолювання від попадання вологи.
 • Нанесення фотополімерних матеріалів.
 • Фіксація за допомогою лампи.
 • Перевірка на відповідність відтінку, зручність прикусу.
 • Наступне шліфування та полірування.
Відновлення зуба за допомогою непрямої методики буде дещо іншим. Для непрямого типу характерне виробництво керамічної насадки – вініру чи коронки у лабораторних умовах. Для цього знімаються відбитки та робляться знімки зубів, щоб правильно підібрати відтінок зубної емалі. Після того, як коронка буде готова, її фіксують за стандартним алгоритмом дій.

Доступні ціни без шкоди для якості

Важливе питання, крім якості та особливостей даної процедури – це скільки коштує відновлення зубів.
Наша стоматологічна клініка пропонує наступний прайс на свої послуги:
 • Пряма реставрація – від 2500 грн. залежно від рівня складності та кількості зубів;
 • Непряма реставрація – від 9000 грн з необхідністю зняття відбитків, створення знімків та формування індивідуальної керамічної або цирконієвої накладки на зуб.
А якщо ви хочете точніший розрахунок вартості лікування та відновлення зубної поверхні – запишіться до нас на консультацію!

Перевага реставрації зубів у нашій клініці

Наша клініка – сімейний бізнес, завдяки якому ви отримуєте доступ до якісних послуг, професійних лікарів, а також – доступних цін.
Стоматологічна клініка DENTIPLEX у Києві має такі плюси:
 • Широкий асортимент послуг.
 • Лише досвідчені фахівці.
 • Дружній підхід до пацієнта.
 • Індивідуальне вирішення зубних проблем.
 • Використання надійних матеріалів.
А якщо ви хочете переконатися як наша робота – зверніть увагу на відгуки задоволених клієнтів!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK