Терапевтична стоматологія

Здорові зуби – це результат не лише якісного догляду та гарної генетики, а й регулярного відвідування лікаря-стоматолога. А профілактикою та збереженням зубного ряду займається такий розділ медицини, як терапевтична стоматологія.

Що таке терапевтична стоматологія?

Під терапевтичною стоматологією заведено розуміти один з підрозділів загальної стоматології, який спрямований не лише на безпосереднє лікування ротової порожнини, а й на профілактику появи зубних захворювань.
Основне завдання лікаря-терапевта – максимальна підтримка життєздатності зубного ряду та його збереження від руйнування, появи каріозного та запального процесу.
Терапевтична стоматологія спрямована на:
 • Лікування зубних захворювань будь-якого типу (карієс, пульпіт, періодонтит).
 • Лікування запального процесу у яснах (гінгівіт та пародонтит).
 • Лікування пошкоджень емалі (гіпоплазія, ерозія).
 • Лікування та відновлення зубів після травм та пошкоджень.
 • Позбавлення від вроджених або набутих дефектів.
До профілактичних заходів терапевтичної стоматології належить гігієна порожнини рота, яка має виконуватись раз на шість місяців. Це дозволить підтримувати належний рівень гігієни та запобігти розвитку карієсу й його подальшого ускладнення.
До послуг стоматолога-терапевта також належить лікування періодонтиту, кореневих каналів, ясен, реставрація зубів тощо.

Чим займається стоматолог-терапевт

Стоматолог-терапевт – це спеціаліст, який займається безпосередньо лікуванням зубного ряду та навколозубних тканин, їх збереженням за можливості та усуненням різноманітних стоматологічних проблем.
Стоматолог-терапевт надає такі види послуг, як:
 • Лікування кореневих каналів, яке проводиться у випадку запущеної форми каріозного процесу, який отримав ускладнення у вигляді пульпіту або періодонтиту. Під знеболенням канали обробляються інструментально або антисептично, після чого канал пломбується й відновлюється за допомогою коронки;
 • Лікування карієсу зубів, яке містить у собі комплекс процедур – від знеболення до видалення зруйнованих тканин, ізоляції за допомогою кофердаму, а також закриття порожнини за допомогою фотополімерної пломби або подальшої реставрацію;
 • Лікування ясен, під час якого проводиться видалення відкладень, а також професійна гігієна порожнини рота, обробка зон запалення антибактеріальними засобами та призначення курсу медикаментозної терапії.
Окрім лікування пульпіту, карієсу та інших захворювань, терапевт також надає естетичні послуги у вигляді художньої реставрації. Її використовують за бажання змінити колір, розмір чи форму зубів, відновити ділянки, які були деформовані або сколоті. Реставрація проводиться за допомогою фотополімеру, який допомагає сформувати анатомічно правильну форму зуба. Оскільки полімерний матеріал не є довговічним й з часом фарбується, зменшується у розмірі, його доведеться періодично відновлювати й корегувати.

Сучасні методи терапевтичного лікування в стоматології

Сучасна стоматологія терапевтична використовує такий пристрій, як дентальний мікроскоп, який дозволяє покращити якість лікування. Він являє собою апарат, що використовується під час роботи у зубі й збільшує картинку.
Мікроскоп покращує видимість в каналі зуба, що збільшує якість процесу лікування та видалення карієсу. За допомогою мікроскопа можна видалити зламані інструменти, не залишаючи їх всередині каналу, а також значно пришвидшити роботу лікаря.

Вартість послуг, що доступна для всіх

Наша терапевтична стоматологія пропонує широкий спектр послуг, вартість яких підходить для будь-якого бюджету.
Стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві пропонує наступні ціни на власні послуги:
 • Лікування карієсу – від 1200 до 2900 грн разом з анестезією;
 • Первинне лікування каналів – від 3500 до 7500 грн у залежності від кількості каналів;
 • Повторне лікування каналів – від 4000 до 8000 грн у залежності від кількості каналів;
 • Реставрація зубів – від 2500 до 3500 грн у залежності від складності та обсягу робіт.
А щоб впевнитись в якості роботи наших стоматологів-терапевтів, ви можете прочитати відгуки, залишені клієнтами нашої клініки!

Записатися на консультацію стоматолога – легко і зручно

Для того, аби записатися на консультацію до стоматолога у Києві, вам варто подзвонити за номерами, вказаними на нашому сайті, або зв’язатись з нашими спеціалістами у месенджерах, що вказані на головній сторінці.

Переваги звернення до стоматологічної клініки DENTIPLEX

Звертаючись до стоматологічної клініки DENTIPLEX, ви отримаєте детальну, професійну консультацію спеціаліста, відповідь на усі запитання, які вас цікавлять. Наші лікарі сформують для вас детальний план лікування з урахуванням індивідуальних особливостей та складності вашого випадку.
У нас ви гарантовано отримаєте якісне лікування, а також широку, красиву, а головне – здорову усмішку!
Стоматологія терапевтична не стоїть на місці й активно розвивається, пропонуючи все більше нових методик відновлення зубного ряду.
Сюди можна віднести як методики лікування, так і безпосередньо діагностики. Серед найактуальніших – прицільний знімок для виявлення та діагностування зубної проблеми, а також ортопантомограма (панорамний знімок), яка допомагає встановити наявність каріозних процесів та інших пошкоджень на обох щелепах.
Однак найпопулярнішою сучасною методикою є лікування зубів з дентальними мікроскопами, про які ми поговоримо детальніше.

Дентальні мікроскопи для точного діагностування та лікування

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK