вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ЛІКУВАННЯ КАРІЄСУ В КИЄВІ

Позбавляємо карієсу будь-яких шансів

КАРІЄС— патологічний процес, підступне, відносно непомітне зубне захворювання, що руйнує зуб. Спершу пошкоджується емаль, а потім і сам зуб із середини. У результаті карієс призводить до виникнення пульпіту, періодонтиту, запалення ясен та інших захворювань.

Ми в Dentiplex особливо уважно ставимося до виявлення карієсу, адже своєчасна профілактика допомагає зберегти зуби здоровими й не дати хворобі можливості розвиватися та руйнувати зуб. Для уникнення всіх проблем, спричинених карієсом, рекомендовано регулярно (раз на пів року) відвідувати стоматолога — так твої зуби будуть міцними й здоровими. Але якщо карієс уже з’явився, його потрібно обов’язково лікувати. Ось як ми це робимо.

НАШІ РОБОТИ
ЯК МИ ЛІКУЄМО КАРІЄС У DENTIPLEX
ПОВЕРХНЕВИЙ КАРІЄС
Охоплює тільки емаль зуба та має вигляд дещо темної ділянки. Лікування просте – видаляємо зруйновану ділянку та відновлюємо пломбою (реставрація) . Для цього Dentiplex використовує якісний фотополімерний матеріал, що неможливо відрізнити від власного зуба.
  30 хвилин
 Не боляче
 1300 грн
СЕРЕДНІЙ КАРІЄС
Якщо карієс перейшов межу емалі й досяг наступного шару — дентину — це вже середній карієс. Для лікування цього карієсу необхідно використати анестезію, видалити пошкодженні тканини зуба , гарно ізолюватися системою коффердам та виконати реставрація.
  30–60 хв
  Не боляче
 1700 грн
ГЛИБОКИЙ КАРІЄС
Глибокий карієс – це поразка глибоких верств дентину. Лікування здійснюється під анестезією, тому що порожнина розташована близько до пульпової камери (нерву зуба). Якщо зуб хворіє на карієс тривало, це часто призводить до пульпіту (запалення нерва). Після видалення пошкодженої тканини зуба він відновлюється реставраційним матеріалом або керамічною накладкою
  30–60 хв
  Не боляче
 2100 грн
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Тут у всіх по-різному. В одному випадку він може перейти від однієї стадії до іншої лише за кілька місяців, а в іншому — не змінюватися кілька років. Тому я рекомендую регулярно приходити до стоматолога на професійну діагностику тай діяти на випередження.
Подивися, чи немає в тебе на зубах потемнінь, коричневих плям, хворобливої реакції на холодне або гаряче. Якщо є — обов’язково йди до стоматолога.
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам