Ефективне лікування карієсу різної складності

Позбавляємо карієсу будь-яких шансів
КАРІЄС— патологічний процес, підступне, відносно непомітне зубне захворювання, що руйнує зуб. Спершу пошкоджується емаль, а потім і сам зуб із середини. У результаті карієс призводить до виникнення пульпіту, періодонтиту, запалення ясен та інших захворювань.

Ми в Dentiplex особливо уважно ставимося до виявлення карієсу, адже своєчасна профілактика допомагає зберегти зуби здоровими й не дати хворобі можливості розвиватися та руйнувати зуб. Для уникнення всіх проблем, спричинених карієсом, рекомендовано регулярно (раз на пів року) відвідувати стоматолога — так твої зуби будуть міцними й здоровими. Але якщо карієс уже з'явився, його потрібно обов'язково лікувати. Ось як ми це робимо.
наші роботи
Як ми лікуємо карієс у Dentiplex
Поверхневий карієс
Глибокий карієс
Середній карієс
Охоплює тільки емаль зуба та має вигляд дещо темної ділянки. Лікування просте - видаляємо зруйновану ділянку та відновлюємо пломбою (реставрація) . Для цього Dentiplex використовує якісний фотополімерний матеріал, що неможливо відрізнити від власного зуба.
Глибокий карієс – це поразка глибоких верств дентину. Лікування здійснюється під анестезією, тому що порожнина розташована близько до пульпової камери (нерву зуба). Якщо зуб хворіє на карієс тривало, це часто призводить до пульпіту (запалення нерва). Після видалення пошкодженої тканини зуба він відновлюється реставраційним матеріалом або керамічною накладкою
30 хвилин
30–60 хв
30–60 хв
Якщо карієс перейшов межу емалі й досяг наступного шару — дентину — це вже середній карієс. Для лікування цього карієсу необхідно використати анестезію, видалити пошкодженні тканини зуба , гарно ізолюватися системою коффердам та виконати реставрація.
Не боляче
Не боляче
Не боляче
1300 грн
1700 грн
2100 грн
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто лікуватиме мої зуби?
Питання та відповіді
Тут у всіх по-різному. В одному випадку він може перейти від однієї стадії до іншої лише за кілька місяців, а в іншому — не змінюватися кілька років. Тому я рекомендую регулярно приходити до стоматолога на професійну діагностику тай діяти на випередження.

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK