Ортодонтичні види послуг

Необхідність звернення до лікаря-ортодонта є у кожного – і в дорослого, і в дитини. Своєчасне ортодонтичне лікування у дорослих та за молодшого віку є гарантією збереження цілісності зубів, відсутності розвитку щелепних аномалій, а також красивої, широкої усмішки без нерівності зубного ряду.

Виправлення прикусу в Києві: індивідуальний підхід для кожного клієнта

Ортодонтія – розділ стоматології, який вивчає зубо-щелепні аномалії, а також впроваджує методики виправлення неправильно сформованого прикусу та зубної кривини.

Оскільки щелепа та зуби разом з нею у кожної людини розвиваються по-різному, говорити про однаковий план лікування для всіх недоцільно. Кожен ортодонтичний випадок індивідуальний, потребує детального вивчення та дослідження перед формуванням лікувального плану.

Тому й вартість ортодонтичного лікування у Києві буде варіюватись від клієнта до клієнта. Складніші випадки будуть мати більшу ціну, у той час, як легку кривину зубів можна виправити швидше й дешевше.

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, дослухаємось до скарг та побажань, здатні створити альтернативні плани лікування, які будуть підходити саме для вас, викликатимуть менше неприємних відчуттів та матимуть високий рівень результативності. Завдяки цьому ви зможете обирати з широкого спектру пропозицій у залежності від власних побажань – більш або менш естетичні способи виправлення прикусу, які формують цінову політику та схвальні відгуки наших клієнтів.

Причини неправильного прикусу у дорослих

Сучасна ортодонтія говорить про те, що прикус закладається ще у дитинстві, й впливати на нього можуть різноманітні фактори, в тому числі шкідливі звички та навіть генетика.
 • Ортодонти називають наступні причини неправильного прикусу:
 • Смоктання пальця;
 • Занадто довге використання пустушки;
 • Гризіння олівців та ручок;
 • Часте підпирання обличчя рукою з одного боку;
 • Перенесені травми щелепи;
 • Втрата кількох зубів;
 • Рання чи пізня зміна молочних зубів на постійні тощо.
Окрема категорія – це неправильний прикус, успадкований від батьків. Також у ранньому віці можуть неправильно формуватись вуздечки на язику та губі, що призводить до деформації прикусу й потреби у ранньому ортодонтичному лікуванні.

Коли потрібно звертатися до лікаря-ортодонта

Послуги ортодонта можуть знадобитись за виявлення будь-яких проблем з рівністю зубних рядів для діагностики неправильного прикусу, його виправлення та формування естетичної усмішки.
Лікар-ортодонт у Києві знадобиться у випадку, якщо у вас:
 • Зуби зрушені вперед або назад;
 • Деякі зуби перекручені довкола власної осі;
 • Є великі проміжки між зубами;
 • Нерівно розташовані зуби;
 • Травмуються щоки під час жування;
 • Стираються зуби;
 • Хрустить щелепний суглоб тощо.
У випадку, якщо ви відчуваєте біль під час рухів щелепою – терміново зверніться до спеціалістів стоматологічної клініки DENTIPLEX, щоб виключити патології, які можуть призвести до порушень роботи щелепного апарату.

Що входить в консультацію ортодонта

Ортодонтичне лікування у нашій клініці починається з того, що лікар оглядає пацієнта. Огляд стартує ще до моменту, як клієнт сідає у крісло й ділиться власними скаргами й побажаннями. Лікар-ортодонт оцінює симетричність обличчя, його профіль, розвиток щелепи тощо.

Наступний етап – безпосередньо огляд у кріслі. При цьому оцінюється стан ясен та слизової оболонки, правильність прикусу. У випадку, якщо у клієнта присутні знімки на момент першої консультації – вони теж проходять оцінку.

До послуг ортодонта входить також вислуховування скарг та побажань клієнта, оцінка стану його лицьових суглобів. У випадку необхідності для кращого розуміння стану зубів та розвитку щелепи спеціаліст може направити на знімки. Серед можливих варіантів для ліпшої діагностики варто відзначити й створення зубних відбитків. Після їх формування клієнта запросять на повторну консультацію для формування чіткого плану лікування та підбору найбільш підхожих методик.

Методи виправлення прикусу

Ортодонтія пропонує широкий комплекс методик для виправлення прикусу, які можуть бути використані як в дорослому, так і в ранньому віці. Наприклад, дітям, у яких він ще формується, можуть призначати знімні або незнімні апарати для носіння, які у дорослому віці допоможуть уникнути необхідності у встановленні брекет-систем.

Стоматологічна клініка DENTIPLEX пропонує наступні види методик виправлення прикусу:
 • Трейнери: підходять для дітей віком від 3 років, являють собою резинові капи(схожі на боксерскі), які направляють зуби та щелепи й носяться протягом кількох годин на день та врочі
 • Брекет-системи: підходять для підлітків та дорослих, у середньому носяться протягом 1,5-2,5 років для корекції прикусу;
 • Капи або елайнери: знімні капи з полімерного, прозорого пластику, які створюються за індивідуальними відбитками зубів й знімаються лише під час їжі (носяться 22 години на добу);
 • знімні та незнімні системи, які використовуются у пацієнтів різного віку
 • Ортогнатія: хірургічний метод виправлення прикусу, який використовується лише у випадку виявлення складних зубних аномалій та деформації у дорослих.
Скільки коштують послуги ортодонта у нашій клініці? Вартість залежить від складності конкретного ортодонтичного випадку, обраного методу лікування та кількості додаткових процедур. Зверніться до нас за консультацією для формування індивідуального плану виправлення прикусу й оцінки його вартості!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK