Найнепомітніші брекети для красивих рівних зубів

Встановіть сапфірові брекети та отримайте чудову посмішку
Сапфірові брекети найестетичніші серед лігатурних брекетів. Вони виглядають більш привабливо ніж металеві й керамічні завдяки своїм замочкам, виконаним у вигляді кристалів з медичного штучного сапфіру. Вони настільки непомітні для оточуючих, що багато хто навіть і не побачить їх у тебе в роті. Сапфірові брекети атравматичні тай не бояться алергій.

У Dentiplex ми встановлюємо брекети безболісно та професійно. Переконайся в цьому самостійно, переглянувши наші роботи.
НАШІ РОБОТИ
Плюси та мінуси сапфірових брекетів
— більш естетичні, ніж металеві та керамічні
Ось тут у зручній таблиці ти можеш детально прочитати, які брекети ти можеш поставити в нас, чим вони відрізняються та скільки коштують.
Плюси:
— це лігатурні брекети, тому їх потрібно коригувати в мене раз на місяць.
мінуси:
Вартість сапфірових брекетів
Тривалість: 60 хв
лігатурні сапфірові брекети
Вартість: 18 000 грн
У вартість входить:
Додатково оплачується:
- робота стоматолога-ортодонта
- брекети
- дуга
- лігатури
- стерильний набір
- фотопротокол
— відвідування стоматолога-ортодонта для корекції брекетів 1 раз в місяць. Вартість відвідування для корекції сапфірових брекетів — 1000 грн.
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
Хто лікуватиме мої зуби?
Брекеты
Лікування сапфіровими брекетами: що на мене чекає?
Консультація, діагностика зубів, відбиток моделей, чищення зубів, план лікування
Щомісячна корекція брекетів протягом 1–2 років
Встановлення брекетів
Зняття брекетів
Говорю прямо: іноді треба буде потерпіти. Але в цілому ти навіть не помічатимеш, що їх носиш. Ось тут я докладно розповідаю, що на тебе чекає під час лікування.
Брекети – це боляче?
У нас ти можеш вибрати один із п'яти видів брекетів за своїм бюджетом. Вони відрізняються матеріалом, естетичністю виду та складністю конструкції.
Брекети це дорого?
Питання та відповіді
Як показує практика, дорослій людині потрібно носити брекети 1,5-2 роки. Залежно від віку складності клінічного випадку ці терміни можуть розтягуватися або стискатися. У дитячому та підлітковому віці брикети в середньому носять на 4-10 місяців менше

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK