Красиві рівні зуби без болю за доступною ціною

Брекети — оптимальне рішення для виправлення неправильного прикусу та нерівних зубів
І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш. Зараз розповім, як у нас все проходить: чи буде боляче під час встановлення та носіння брекетів, скільки це коштує, скільки їх носити і коли знімати. А поки що подивися наші роботи.
Привіт! Я – ГАнна Цветкова, лікар-ортодонт
Етапи встановлення
45 хвилин
Консультація, діагностика, відбиток і чищення зубів.
1 година 1 щелепа
Встановлення брекетів.
20 хвилин
Щомісячна корекція брекетів.
1 година
Зняття брекетів.
НАШІ РОБОТИ
Говорю прямо: іноді треба буде потерпіти. Але в цілому ти навіть не помічатимеш, що їх носиш. Ось тут я докладно розповідаю, що на тебе чекає під час лікування.
Які відчуття під час носіння?
У нас ти можеш вибрати один із п'яти видів брекетів за своїм бюджетом. Вони відрізняються матеріалом, естетичністю виду та складністю конструкції.
Вартість встановлення і обслуговування?
Перший етап лікування — консультація, діагностика, відбиток і чищення зубів
Консультація
Діагностика
Спочатку ми познайомимося, вип'ємо кави й поговоримо про твої зуби. Я дізнаюся, що тебе турбує, яких цілей хочеш досягти та чи є в тебе якісь знімки.

Важливо: щоб я побачила всю картину твоїх зубів, перед консультацією потрібно зробити комп'ютерну томографію двох щелеп (КТ) та бічну телерентгенографію (направлення на ці знімки не потрібні).
15 хвилин
15 хвилин
Потім ми перейдемо в кабінет, де я огляну твої зуби, щоб зрозуміти стан кожного з них. Якщо в тебе є хворі зуби, я розповім тобі про кожен із них. Якщо зуби здорові, можемо робити відбиток.

Важливо: якщо ти маєш знімки — я їх вивчу. Якщо ні — я можу попросити тебе їх зробити, щоб подивитися, чи немає в тебе прихованих запалень зубів і зубів-вісімок.
Якщо твої зуби здорові, далі потрібно розробити індивідуальні брекети для них. Тому я зроблю відбиток — гіпсову модель твоїх щелеп. А також зроблю фотопротокол.
Відбиток
Чищення зубів
І нарешті останній етап — професійне чищення зубів. Брекети ставляться тільки на чисті зуби, тому доктор гігієнист почистить твої зуби від зубного каменю та нальоту, щоб підготувати їх до встановлення брекетів.
15 хвилин
Важливо: насамкінець я підготую для тебе детальний план лікування з інформацією про вартість, терміни та всі процедури на час всього твого лікування, щоб у тебе були відповіді на всі питання.
Другий етап лікування — встановлення брекетів
Якщо після діагностики я з'ясую, що всі твої зуби повністю здорові й не потребують додаткового лікування, а ти хочеш і можеш поставити брекети сьогодні — я встановлю їх одразу. Або призначимо встановлення на будь-який зручний тобі час.
Як мені встановлять брекети?
Спочатку надягаю на зуби силіконовий розширювач — він допоможе тобі без зусиль тримати щелепи у правильному положенні протягом потрібного часу й запобігатиме травмам ясен і язика в разі випадкових дотиків інструментом.
Змащую зуби гелем-знежирювачем, щоб очистити зуби й підготувати їх до нанесення клею
Наношу на зуби спеціальний клей. На нього я кріпитиму брекети. Звичайно, він повністю безпечний і з твоєю емаллю та зубами нічого не станеться
Встановлюю брекети
І нарешті фінальна стадія — вставляю в брекети дугу
Важливо: насамкінець я дам тобі докладну інструкцію, як далі жити з брекетами: як за ними доглядати, яку їжу їсти та як кусати, що робити, якщо виникне біль. А також дам спеціальний віск на перший час, якщо відчуватимеш дискомфорт.
Чутливість: Установка брекетів пройде без болю. Навіть якщо в тебе найвразливіші і найчутливіші зуби. Можеш навіть поспати.
Тривалість: 1 година (1 щелепа).
Стоимость: зависит от выбранных брекетов.
Ну все, тепер ти на шляху до своєї мети!
Третій етап лікування — щомісячна корекція брекетів
Корекція брекетів — це зміна дуги із менш жорсткої на жорсткішу. На біль це жодним чином не впливає — як і після першого встановлення, потрібно буде потерпіти дискомфортні відчуття перші три дні. Дискомфорт виникає, бо твої кістки запалюються, реагуючи на нову дугу — це природний рефлекс.

Загалом за весь курс носіння брекетів ми можемо міняти дуги від 5 до 10 разів, усе індивідуально.
Чутливість: не боляче, дискомфортні відчуття можна порівняти з крепатурою після тренування.
Тривалість: 5-20 хв
Вартість: 700-1500 грн
Четвертий етап лікування — зняття брекетів
Настав довгоочікуваний момент усього лікування — зняття брекетів. Адже ти нарешті побачиш те, заради чого довелося терпіти стільки всього — свої красиві зуби тай нову щасливу посмішку.

Щоб точно впевнитися, що брекети вже можна знімати, — треба переконатися, що лікування закінчилося і дало ефективні результати відповідно до твоїх цілей. Для цього я ще раз огляну твої зуби, зроблю знімки щелеп і тільки після цього вирішу, чи можемо ми зняти твої брекети.
Як мені зніматимуть брекети?
Надягаю на зуби силіконовий розширювач — він допоможе тобі без зусиль тримати щелепи потрібний час у правильному положенні й запобігатиме травмам ясен і язика в разі випадкових дотиків інструментом.
Потім почищу зуби у важкодоступних місцях від зубного нальоту, адже під час носіння брекетів тобі не завжди вдавалося однаково тай рівномірно очищати зуби. Я професійно очищу всі плями, та всі твої зуби матимуть однаково красивий вигляд.
Потім почищу зуби від залишків зубного клею, який ми наносили під час встановлення.
Потім відшліфую зуби, щоб надати твоїй емалі красивого кольору й вигляду.
Спеціальними щапцями знімаю брекети та всі елементи
Вартість: 10750 грн за дві щелепи (з встановленням ретейнерів, відбітками та капами)
Чутливість: не боляче.
Тривалість: 60 хв
Ціна
Ціна
Ціна
Ціна
Ціна
Брекети
Брекети
Брекети
Брекети
Брекети
Металеві (лігатурні)
Керамічні (лігатурні)
Самолігуючі металеві
Самолігуючі керамічні
Сапфірові (лігатурні)
Meta
Ceramica
Beauty
Charming
Dents
14 000 грн
16 000 грн
23 000 грн
30 000 грн
18 000 грн
60 хв
60 хв
90 хв
90 хв
60 хв
Час встановлення
Час встановлення
Час встановлення
Час встановлення
Час встановлення
ПЕРЕВАГИ:
— найдоступніші;
— найшвидші в установці;
— найміцніші
— найефективніші в лікуванні будь-яких неправильних прикусів
ПЕРЕВАГИ:
— естетичніші, ніж металеві, бо менш помітні;
— можеш підібрати колір брекетів під колір емалі.
ПЕРЕВАГИ:
— бувати в мене потрібно тільки 1 раз на 3 місяці замість щомісячного відвідування. Отже, ти заощаджуєш 2 000 грн на двох візитах
— найпростіші в догляді
— швидкі терміни лікування.
ПЕРЕВАГИ:
— бувати в мене потрібно тільки 1 раз на 3 місяці замість щомісячного відвідування. Отже, ти заощаджуєш 2000 грн на двох візитах
— естетичніші за всі перераховані вище
— найпростіші в догляді
— швидкі терміни лікування.
ПЕРЕВАГИ:
— естетичніші за металеві й керамічні
ОСОБЛИВОСТІ:
— найбільш помітні та найменш естетичні;
— потребують коригування в мене 1 раз на місяць.
ОСОБЛИВОСТІ:
— найкращий варіант при незначному дефекті прикусу.
— потребують коригування в мене 1 раз на місяць.
ОСОБЛИВОСТІ:
— потребують коригування в мене 1 раз на місяць.
(1 щелепа)
(1 щелепа)
(1 щелепа)
(1 щелепа)
(1 щелепа)
Питання та відповіді
Середній термін носіння брекетів — 1,5 роки. Максимальний термін — 2–2,5 роки. У кожного термін носіння індивідуальний і залежить від складності початкової ситуації. На консультації після діагностики ортодонт зможе сказати приблизний термін після складання плану лікування. За відгуками наших пацієнтів їх рік чи два пройшли швидко, а брекети навіть не хотілося знімати, настільки вони до них звикли.
Запишись сьогодні на консультацію і отримай повний план як зробити свої зуби ідеальними!

Брекети

Брекети на зуби є найбільш затребуваною ортодонтичною системою, що дозволяє не тільки змінити і скоригувати прикус у будь-якому віці, але і повернути красу посмішки.

Що таке брекети

Брекети. Як було сказано вище, це система з розділу ортодонтичного стоматологічного лікування, яка задіюється для корекції та формування прикусу. З їхньою допомогою проводиться виправлення положення зубів, усувається надлишковий простір між ними.
Виправлення зубів брекетами – популярна методика, яка використовується і в дорослому, і дитячому лікуванні. Сама собою система складається з кількох центральних елементів – замків (безпосередньо брекетів), дуг, лігатур (кріплень до замочка) та інших.

Основні типи брекет-систем

Перш ніж говорити про вирівнювання зубів брекетами, необхідно відзначити, що сучасні методики лікування та технологічні матеріали дозволили сконструювати кілька основних видів систем, що відрізняються зручністю, якістю та візуальним ефектом.
Сьогодні існує кілька популярних типів брекетів:
 • Металеві: такі брекети найбільш помітні та недорогі, мають високий рівень надійності.
 • Керамічні: відрізняються своєю непомітністю в роті через схожість із зубною емаллю, матеріал гіпоалергенний і стійкий до барвників.
 • Сапфірові: виготовлені з монокристала, практично непомітні, вирізняються високим ціновим порогом..
Зазначимо також, що можна встановити брекети лігатурні або саморегулюючі. Основна відмінність таких систем полягає у типі кріплення дуги. Лігатурні брекети фіксуються резинками-лігатурами, що можуть мати різні відтінки. Самолігуючі брекети фіксуються замком, що замикається лікарем-ортодонтом після встановлення дуги.
Саморегулюючі не мають лігатур, натомість мають спеціальні замки. Це дозволяє скоротити термін лікування, а також кількість візитів до лікаря – необхідно відвідувати раз на два-три місяці.

Підготовка до встановлення брекетів

Процес підготовки до встановлення брекет-системи полягає у безпосередньому лікуванні зубів у стоматолога та в подальшому відвідуванні ортодонту. Щоб безперешкодно встановити систему, необхідно видалити зуби мудрості (за поганої якості цих зубів). Проводиться повне лікування від каріозного та запального процесу за їх наявності, а також гігієнізація рота, видалення нальоту або зубного каменю.
На візиті до ортодонта лікар огляне будову обличчя, ротову порожнину, визначить особливості м'яких і твердих тканин. Може проводитися додаткова рентгенограма визначення прикусу та її аномалій.
Ортодонт може зняти зліпки для проведення діагностичних моделей зубів, а також скласти повний фотопротокол для формування плану лікування та розуміння, який тип конструкції необхідний пацієнтові.
За наявності зруйнованих зубів такі зуби лікуються і покриваються тимчасовими коронками, а після ортодонтичного лікування такі конструкції змінюються на постійні.

Процес встановлення брекетів

Поставити брекет-системи можна швидко та якісно у нашій стоматологічній клініці DENTIPLEX у Києві. Як правило, процес установки займає близько години одну щелепу і залежить від складності конкретного випадку.
Встановлення брекет-системи починається з безпосереднього очищення зубів від нальоту, що утворився. Для того щоб кріплення та деталі системи якісно фіксувалися, наступним етапом є протруювання (знежирення) емалі. Після на готову поверхню за допомогою спеціальної речовини та інструментів наносяться елементи брекетів.
На фінальному етапі відбувається засвітлення спеціальною лампою до застигання клейової основи, а після встановлення всіх елементів монтується дуга, що фіксується в пазах, і відбувається підтяжка до необхідного рівня фіксації.

Скільки коштує поставити брекети на зуби

Ціна установки брекетів варіюється залежно від виду обраної конструкції. Наприклад, ми пропонуємо недорого встановити металевий варіант від 14 000 грн за щелепу. Доступні також керамічні брекети – від 16 000 грн, а ще – сапфірові – від 18 000 грн. Самолігуючі з металу коштуватимуть 23 000 грн, а з кераміки – 30 000 грн.
А в нашій стоматологічній клініці DENTIPLEX у Києві ви зможете дізнатися повну вартість встановлення брекетів, записавшись на консультацію до нашого лікаря-ортодонта, який проведе огляд ротової порожнини та підкаже потрібний тип конструкції.

Догляд за брекетами

Важливо не тільки виправлення прикусу за допомогою брекетів, але також і процес догляду за зубами та конструкцією, що дозволить уникнути змін зубної емалі, утворення карієсу, нальоту та інших проблем.
Врахуйте наступні рекомендації щодо догляду:
 • Двічі на день повноцінно чистити зуби;
 • Після прийому їжі використовувати флос і ополіскують речовини;
 • Міжзубний простір очищати від залишків їжі зубною ниткою;
 • Мінімально вживати солодку та тверду їжу;
 • При відчутті дискомфорту – одразу звертатися до фахівця;
 • Для очищення важкодоступних зон використовувати йоржики та ортодонтичні щітки.
Щоб підтримувати гігієну рота та здоров'я ротової порожнини, вчасно приходьте на консультацію з ортодонтом, де спеціаліст подбає про ваші зуби і допоможе з підбором засобів гігієни та догляду.

Тривалість лікування та регулярні візити до ортодонта

У кожного пацієнта, якому необхідна корекція прикусу, або ж є бажання мати гарну посмішку, виникає питання – як довго потрібно носити ортодонтичну систему?
Тривалість носіння брекетів повністю індивідуальна. У середньому вона становить до 1,5 року і залежить від складності конкретного випадку, наявності або відсутності зубних та щелепних аномалій, дотримання рекомендацій лікаря і не тільки.
Деякі системи можуть бути встановлені терміном до 2,5 років. Тривалість лікування брекетами залежить від складності кожного окремого випадку. Фінальний термін озвучить лікар-ортодонт після консультації.
Зазначимо, що в процесі лікування брекетами необхідно відвідувати лікаря раз на один-три місяці. Це необхідно для контролю за процесом, а також для активації брекету системи, яка виконується в міру переміщення зубів.

Завершення лікування та зняття брекетів

Найбільш довгоочікуваний етап для кожного пацієнта – це фінальний, коли ортодонт повідомляє, що брекети можна зняти і потрібний результат уже досягнуто. При цьому проводяться додаткові знімки для фіксації результату, встановлюються ретейнери для підтримки, формуються відбитки для виготовлення ретенційних кап.
Після завершення корекції прикусу брекетами, їх знімають у кілька етапів:
 • На губи встановлюється силіконовий розширювач;
 • Щипцями видаляються усі елементи брекетів;
 • Очищаються зуби від залишків фіксуючого клею;
 • Шліфується поверхня емалі до досягнення гладкості та природного відтінку;
 • Чистяться зуби навіть у важкодоступних місцях до усунення плям;
 • На зубах фіксуються ретейнери.
А якщо ви хочете знайти якісну стоматологію, де подбають про вашу усмішку - вибирайте нашу клініку, яка має позитивні відгуки від клієнтів!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK