Комплексне чищення зубів у Dentiplex

Три види чищення для здоров'я твоїх зубів
ПРОФЕСІЙНЕ ЧИЩЕННЯ— це доступний, швидкий, безболісний, безпечний та обов'язковий догляд за зубами. Воно дозволяє ефективно видаляти зубний камінь і наліт, що практично неможливо зробити в домашніх умовах. Оскільки стоматологи використовують професійне стоматологічне обладнання (ультразвуковий апарат або Air Flow), яке не замінити зубною щіткою чи ниткою.
нашІ РОБОТИ
Скільки коштує комплексне чищення?
2050 грн
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
— робота лікаря гігієніста
— чищення зубів Air Flow
— ультразвуковая чистка
— полірування
— огляд
— оптрагейт
— урок гігієни
Комплексне чищення зубів
Чому комплексне чищення — це важливо
Професійне чищення сприяє профілактиці карієсу, гінгівіту, пародонтиту та інших захворювань ротової порожнини. Щоб ваші зуби залишалися здоровими, красивими й чистими, рекомендовано робити професійну гігієну порожнини рота двічі на рік ( та 3-4 рази на рік людям із захворюванням пародонта)
Комплексне чищення зубів у Dentiplex
AIR FLOW
Це швейцарська технологія, де в чищенні зубів використовуються спеціальні полірувальні порошки. Air Flow ефективно, безпечно й безболісно очищає зуби від нальоту. Зарахунок подання порошку під тиском знімається пігментований наліт та зуби стають світлішими.

Переваги:
-якісно та швидко очищає зуби від пігментованого нальоту без шкоди для емалі
-вичищає наліт з-під ясен та робить зуби гладкими
-якісне очищення важкодоступних місць
УЛЬТРАЗВУКОВЕ ЧИЩЕННЯ ЗУБІВ
Якщо Air Flow здебільшого очищає зуби від нальоту, то ультразвук — від зубного каменю. Це дуже важливо, адже зубний камінь може спричинити різні захворювання зубів та ясен.

Переваги:
-з легкістю видаляє зубний камінь
-дає змогу прибрати зубний камінь під яснами
ПОЛІРУВАННЯ ЗУБІВ
Щоб максимально довго не дозволяти зубному нальоту й каменю знову забруднювати твої зуби, ми виконуємо полірування поверхонь зуба гумовими голівками та низькоабразивною пастою.
Питання та відповіді
Професійна чистка зубів спрямована не на відбілювання зубів,а на видалення зубних відкладень. При наявності пігментованого нальоту після чистки зуби стають світлішими , але за рахунок видалення нальоту.

Гігієна зубів

Гігієнічна чистка зубів являє собою процедуру видалення над та під яснами, а також для полірування поверхні зуба, що допоможе уникнути їх утворення.

Професійна гігієна зубів в стоматологічній клініці DENTIPLEX: ваш шлях до здорової усмішки

Гігієна зубів – важливий аспект, якщо ви хочете мати яскраву, здорову та світлу усмішку без темних плям, каріозного процесу та зубного каменю. Однак у сучасному ритмі життя може бути доволі складно підтримувати якісне очищення зубів у домашніх умовах, особливо за наявності брекет-систем.
Зубний камінь та наліт можуть з’явитись у наступних випадках:
 • Вживання продуктів з високим вмістом вуглеводів та цукру.
 • Наявність шкідливих звичок у вигляді цигарок або алкоголю.
 • Неякісне очищення зубів, використання неправильних щіток та паст.
 • Системні захворювання організму, що призводять до порушення обміну речовин.
А тому професійна гігієна зубів – найкращий метод позбутись неприємного запаху та зубних відкладень, а також попередити можливі ускладнення та розвиток запальних процесів у яснах та коренях зубів.

Чому варто обрати професійну гігієну зубів?

Може здатись, що така процедура не потрібна, оскільки кожна людина чистить зуби протягом дня. Однак стоматологи стверджують, що лише 40% пацієнтів використовують пасту й зубну щітку двічі на день, й ще менше користуються зубною ниткою. За таких умов наліт та часточки їжі лишаються між зубами та біля ясен, що може призводити до появи ускладнень.
Професійна чистка зубів у Києві проводиться для:
 • Профілактики захворювань ротової порожнини;
 • Позбавлення від каменю та нальоту;
 • Захисту емалі від каріозних процесів;
 • Відбілювання зубного ряду на один-три відтінки тощо.
Стоматологічна клініка DENTIPLEX радить проводити гігієну ротової порожнини не тільки профілактично або у випадку появи нальоту та каменю. Така процедура буде доречною перед встановленням брекет-систем, безпосередньо перед імплантацією та протезуванням, а також перед процедурою відбілювання.

Як проходить професійна чистка зубів?

Чистка зубів – процес, який проводиться лікарем-гігієністом у межах стоматологічної клініки. Це комплексна процедура, яка містить у собі кілька безпосередніх гігієнічних послуг, що можуть проводитись перед лікуванням зубів або задля уникнення загального дискомфорту та підтримки здоров’я.
Професійна гігієна зубів складається з трьох етапів:
 • Ультразвуковий скелінг: проводиться зняття нальоту над та під яснами.
 • Очищення за допомогою Air Flow: використання стиснутого повітря, води та абразивного порошку для позбавлення від м’якого нальоту.
 • Полірування: проводиться з використанням зубної щітки та пасти, а також з очисткою зубних проміжків за допомогою нитки-флососу.
Чистку зубів від каменю рекомендують проводити профілактично один раз на шість місяців. Поєднати її можна разом з візитом до лікаря стоматолога-терапевта, щоб запобігти можливому розвитку ускладнень та появі каріозного процесу.

Професійна гігієна зубів з брекетами

Професійна гігієна порожнини рота у випадку встановлених брекетів може трохи відрізнятись від стандартної. По-перше, відвідувати лікаря-гігієніста варто раз на три місяці, а не на пів року. Річ у тім, що встановлення брекет-систем часто впливає на якість гігієни у пацієнтів, які можуть самостійно не впоратись з якісною очисткою.
А тому ультразвукова чистка зубів у такому випадку буде дуже доречною, допомагаючи видалити наліт там, де його не помітили або ж не змогли прибрати самостійно, наприклад, у зоні встановленого брекета.
Крім того, після встановлення ортопедичних конструкцій гігієна ротової порожнини суттєво ускладнюється, а тому на гігієнічну чистку можуть приходити частіше, особливо у випадку браку часу на самостійну підтримку чистоти зубів. Додатково під час візиту до гігієніста можна отримати поради щодо догляду за ротовою порожниною, дізнатись, якими інструментами варто для цього користуватись та проконсультуватись щодо загального стану зубів.

Скільки коштує чистка зубів?

Ціна гігієни зубів та чистки у нашій клініці в Києві буде залежати від обраного пацієнтом виду процедури та його особливостей.
Ми пропонуємо комплексну чистку порожнини рота, яка включає ультразвуковий скелінг, безпосередньо чистку з використанням апарату Air Flow та полірування зубів, й вартість якої становить 1850 грн.
У другу категорію входить професійна чистка зубів з брекетами. До складу процедури входить зняття нальоту за допомогою Air Flow та полірування зубів, й яка вартує 1400 грн.
В останню категорію входить класична чистка за допомогою Air Flow, яка складається лише зі зняття нальоту та безпосереднього полірування зубів, й вартує 1400 грн.

Переваги професійної чистки зубів у DENTIPLEX

Стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві пропонує не лише терапевтичне та ортодонтичне лікування, а й можливість підтримувати гігієну у роті.
Гігієнічна чистка зубів у нас має свої переваги:
 • Завчасне попередження та запобігання утворення карієсу.
 • Можливість попередити ускладнення та розвиток зубних хвороб.
 • Контроль за станом ясен та ротової порожнини.
 • Підбір правильного догляду за зубами.
 • Якісне очищення зубів як за наявності, так і за відсутності брекетів.
 • Професійне вичищення усього зубного нальоту та каменів.
А для того, аби обрати правильний метод професійної чистки зубів, запишіться до нас на консультацію та ознайомтесь з відгуками на нашу роботу!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK