Хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія – один з найважливіших розділів загальної стоматології. А в нашій клініці ми пропонуємо можливість отримати якісні, стоматологічно-хірургічні послуги від провідних фахівців.

Що таке хірургічна стоматологія

Хірургічна стоматологія являє собою один із варіантів лікування у клініці, який полягає у проведенні хірургічного втручання у порожнині рота.
Стоматологи-хірурги спеціалізуються на видаленні зубів, які не вдалось врятувати, й на заміщенні дефектів за допомогою імплантів. Головна відмінність таких лікарів полягає у тому, що вони мають поглиблені знання анатомії для проведення хірургічних операцій та втручань.
Відзначимо, що хірургічна стоматологія охоплює доволі широкий спектр послуг, які розв’язують питання видалення зубних коренів, встановлення імплантів, корекції дефектів щелепи та ротової порожнини тощо.
У результаті візитів до хірурга стоматологічного профілю пацієнти зможуть отримати допомогу під час лікування травм щелепи, реалізувати майбутні плани ортодонтичного лікування та гарантувати належний стан ротової порожнини.

Які послуги надає стоматолог-хірург

Зубні хірурги – лікарі, до яких звертаються за допомогою у випадку, коли у ротовій порожнині з’являються проблеми, яких варто позбутись для здоров’я зубів та покращення загального стану.
Серед послуг стоматологічної хірургії відзначимо:
 • Видалення зубів: втручання, яке проводиться дітям та дорослим під місцевою анестезією, рідше – за допомогою медикаментозного сну. Складається з безпосереднього типового та атипового видалення зубів та ушивання зубної лунки.
 • Гінгівотомія: повне видалення патологічних ділянок м’яких тканин зуба, виконується безпосередньо з розсіченням поверхні ясен.
 • Гінгівектомія: хірургічне видалення зайвих тканин у зоні ясен, які можуть вкривати зуби й створювати кишеньки, носить косметичний та естетичний характер.
 • Синус-ліфтинг: або остеопластика, яка використовується для нарощення та збільшення кількості кісткової тканини для подальшого встановлення зубного імпланту.
 • Пластика вуздечки: виконується френулопластика на верхній губі за ортодонтичними, хірургічними показаннями або з погляду естетики.
 • Вестибулопластика: розсічення волокон та м’язів, які натягують ясна, для того, аби зробити більшим простір у передній частині ротової порожнини.
 • Резекція верхівки кореня зуба: або апікоектомія, яка спрямована на позбавлення від фрагмента зубного кореня для зменшення запального процесу.
А обрати стоматолога-хірурга зі стоматологічної клініки DENTIPLEX в Києві можна за відгуками наших задоволених пацієнтів.

Показання для оперативного стоматологічного лікування

Послуга хірургічної стоматології необхідна за наявності скарг у клієнта, які можуть свідчити про важливість проведення конкретної процедури.
 • Екстракція зубів
Стоматологічна хірургія радить видаляти зуби у випадку наявності таких показань, як гострий запальний процес, який торкається кісткової тканини, руйнування зуба й неможливості його подальшого відновлення. Видалення рекомендують й у випадку надмірної рухливості зубів, розлому кореня на кілька фрагментів, травмування зубною поверхнею м’яких тканин тощо.
 • Гінгівотомія та гінгівектомія
Проводиться у випадку наявності великої кількості зубного нальоту або каменю не лише на емалі, а й безпосередньо у зоні ясен.
 • Френулопластика
Хірургічне лікування у цьому випадку потрібне, якщо у маленької дитини ускладнені рухи язиком та проблеми зі смоктання грудей, складнощі з вимовлянням окремих звуків, сповільнений розвиток щелепних кісток. Також до френулопластики варто звернутись у випадку зміну нахилу куту зубів, рецесії ясен та підготовки до ортодонтичного лікування.
 • Синус-ліфтинг
Серед показань варто відзначити недостатню кількість кісткової тканини для процедури імплантації зубів. У такому випадку нарощується кісткова тканина біля втраченого або відсутнього зуба.
 • Вестибулопластика
До показань вестибулопластики відносять необхідність подальшого ортодонтичного лікування, протезування зубів, наявність атрофії ясен та профілактику або лікування пародонтиту. Проводиться вона й у випадку аномально малої кількості м’яких тканин у зоні між яснами та щокою.-
 • Резекція верхнього кореня зуба
Зубні хірурги проводять резекцію у кількох випадках: за наявності злоякісної пухлини та у випадку ускладнень, отриманих від недолікованого пародонтиту. Також показанням є пошкодження зуба та його кісткової тканини у результаті травм.

Вартість послуг стоматолога-хірурга

Ціни послуг стоматолога-хірурга варіюються у залежності від особливостей запиту клієнта. Зверніть увагу, що фінальна вартість формується безпосередньо під час консультації або після виконання оперативного втручання як в більшу, так і в меншу сторону.
Наша хірургічна стоматологія пропонує наступну приблизну вартість робіт (без урахування анестезії, ушивання, фіксаторів та губок):

Видалення зуба від 2000 до 4400 грн.

Видалення рухомого зуба від 1100 до 1500 грн.

Видалення зуба мудрості від 2500 до 5000 грн.


Стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві відзначає, що складні хірургічні маніпуляції впливатимуть не лише на збільшення часу візиту, а й на ціну. Вартість напряму буде залежати від складності кожного конкретного випадку, кількості використаного хірургічного матеріалу, анестезії тощо.

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK