Видаляємо зуби мудрості та зубні страхи без болю

Я знаю — чимало хто дуже боїться видаляти ЗУБИ МУДРОСТІ попри гострі болі й дискомфорт, які вони спричиняють. Але найболючіше, що на тебе чекає під час видалення зуба мудрості — це лише знеболювальний укол.

За 10 років я допоміг сотням людей, серед яких було багато таких, хто дуже боявся видаляти зуб мудрості. А після видалення виходили з кабінету з посмішкою на обличчі й словами вдячності.
Вартість видалення зуба мудрості
В ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
— робота лікаря-хірурга;
—стерильний хірургічний набір.
ДОДАТКОВО ОПЛАЧУЄТЬСЯ:
— аплікаційна анестезія, інфільтраційна або провідникова анестезія;
— ушивання;
— фіксатор щелепи;
— губка.
Ціна
Вид
1400 грн
3500 грн
Просте видалення
Складне видалення
Атипове видалення
2800 грн
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто ЛІКУВАТИМЕ мої зуби?
Видалення зуба мудрості: що на мене чекає?
Коли ти прийдеш до стоматології, я зустріну тебе, ми познайомимося і трохи поговоримо. Я вислухаю, який зуб тебе турбує, дізнаюся, чи немає в тебе алергії на знеболювальні препарати та ліки, огляну хворий зуб. Потім я повинен зрозуміти розташування зуба мудрості, його стан і спосіб видалення.
Знайомство з лікарем та огляд зуба
ПЕРШИЙ — ЗМАЩУВАННЯ ЗНЕБОЛЮВАЛЬНИМ ГЕЛЕМ

Я нанесу на ясна спеціальний знеболювальний аплікаційний гель, щоб підготувати ділянку до першого уколу.
ДРУГИЙ — ГОЛОВНИЙ УКОЛ

Після гелю чекаємо 2 хвилини, полощимо рот, і я роблю перший укол. Він потрібен, щоб повністю знеболити місце видалення. Ти нічого не відчуєш, бо це місце ми щойно знеболили аплікаційним гелем.
ТРЕТІЙ — ДОДАТКОВИЙ УКОЛ

Його зроблю через 3 хвилини після попереднього уколу, коли потрібна нам ділянка в роті повністю знеболиться. Додатковий укол потрібен для знеболювання кореня зуба, щоб видалення для тебе відбулося абсолютно безболісно. Вводити знеболювальний препарат я буду приблизно одну-дві хвилини — це відчутно, але не боляче.
три види анестезії
Важливо: при видаленні зуба ми також можемо використовувати медикаментозний сон, якщо ти захочеш.
Видалення зуба мудрості
Навіть у разі найскладнішого видалення зуба ти не відчуєш біль. Так, буде дискомфортно, бо приблизно годину потрібно просидіти з відкритим ротом, іноді його охолоджуючи та додатково знеболюючи. Але дискомфорт — це не біль. Ти відчуватимеш дотики інструменту на зубах, але вони безболісні.
Важливо: якщо видалення зуба було складнішим за звичайне, ти можеш відчувати біль якийсь час у цій ділянці. Для знеболювання та якнайшвидшого відновлення за потреби призначу антибіотик. А також випишу рецепт на лікарські засоби, які допоможуть швидше відновитися.
Закладання ліків
Наприкінці я промию рот протизапальним розчином, зашию лунку і покладу в ділянку видалення зуба ліки. А потім привітаю тебе, адже тепер болю, якого завдавав тобі хворий зуб, більше ніколи не буде. І насамкінець дам рекомендації, як доглядати за ділянкою видаленого зуба в перші дні. А наступного дня зателефоную тобі, щоб дізнатися про самопочуття.
Питання та відповіді
Так, звичайно. Ми працюємо з кількома бригадами анестезіологів. Медикаментозний сон оптимально підійде, якщо ти дуже боїшся видаляти зуб.

Видалення зуба мудрості

Видалення зуба мудрості – найпопулярніша послуга в будь-якій стоматології. Як правило, вони виростають у дорослих, однак бувають й випадки, коли формуються у дітей раніше, ніж щелепа, що призводить до аномалій прикусу та інших ускладнень. А тому доцільно говорити про їх видалення задля збереження здоров’я зубів та ротової порожнини.

Видалення зуба мудрості: персоналізований підхід до кожного пацієнта

У стоматологічних клініках більшість лікарів особливо уважно проводять огляди саме третіх молярів. За статистикою пацієнти погано доглядають за ними через складність розташування та незручність використання звичних засобів гігієни, через що вісімки починають вкриватись карієсом й призводять до стоматологічних ускладнень.
Серед показань до видалення зуба мудрості відзначимо:
 • Аномальне розташування;
 • Біль в області зуба;
 • Відсутність парної вісімки;
 • Глибокий каріозний процес;
 • Запалення ясен;
 • Часткове або відсутнє прорізування;
 • Тиск та зрушення сусіднього моляра;
 • Пульпіт або періодонтит;
 • Травмування щоки тощо.
А в нашій стоматології ми проводимо як базову процедуру під анестезією, так і видалення зубів мудрості під наркозом. Седація необхідна, якщо випадок пацієнта доволі складний й потребує більшого хірургічного втручання. Це стосується атипово розташованих зубів, які можуть врости в ясна, лишитись непрорізаними або розташовуватись горизонтально відносно всього зубного ряду. Тому ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє нам дбати про ваші зуби якнайкраще!

Чи потрібно видаляти зуби мудрості?

Найчастіше питання, яке виникає у клієнтів – чи потрібне взагалі видалення зуба мудрості. Все залежить від індивідуального випадку та правильності росту зуба. Лише у невеликої частини людей так звані вісімки ростуть у правильному положенні, мають пару з іншого боку щелепи та розвиваються нормально, не заважаючи сусіднім зубам.
Однак у понад 90% пацієнтів третій моляр формується або росте неправильно, може просто не випинатись за межі ясен. У такому випадку доцільно говорити про видалення ретинованого зуба мудрості, щоб запобігти зсуванню інших зубів вздовж щелепи, неправильного формування прикусу та зміни форми, кута нахилу та кривини інших зубів.
Іноді вісімкам не вистачає місця на щелепі, що призводить до їх аномального розвитку. Окрім болю та дискомфорту, це може викликати різноманітні ускладнення, у тому числі й каріозний процес через складність чищення та догляду.

Консультація хірурга-стоматолога: перший крок до вашого комфорту

Перш ніж говорити про необхідність видалення моляра, варто звернутись за консультацією спеціаліста у стоматологічну клініку DENTIPLEX.
На консультації наш хірург проведе детальний огляд ротової порожнини, вислухає скарги пацієнта, а також сформує прицільний знімок задля розуміння складності процедури, ступеню руйнування зуба тощо.

Як видаляють зуб мудрості?

У більшості випадків у стоматологіях використовують простий метод видалення третього моляру, коли немає потреби у розсічені ясен та відсутні ускладнення.
Процес видалення зуба мудрості розділяється на кілька етапів:
 • Діагностика та огляд ротової порожнини, формування знімка.
 • Введення анестезії.
 • Інструментальне видалення зуба.
 • Обробка рани з використанням лікарських засобів.
 • Накладання швів.
Деякий час може спостерігатись набряк після видалення зуба мудрості. У випадку, якщо це викликає дискомфорт, можна використовувати прохолодні компреси на щоку для зменшення зони набряку.

Складне видалення зуба мудрості: використання професійних підходів

Складне видалення зуба мудрості – це процедура, яку використовують у випадку наявності будь-яких невеликих ускладнень. Наприклад, у випадку неправильного розташування зуба, наявності двох-трьох коренів у моляра, його відгалуження або надмірного руйнування тощо.
Такий тип видалення має на меті розділення зуба на дві частини – відсікання кореневої частини від верхньої задля спрощення процедури. Інколи може виникнути потреба у розпилюванні кореневої системи навпіл для подальшого видалення її з лунки.

Скільки коштує видалити зуб мудрості?

Ціна видалення зуба мудрості в Києві буде варіюватись від складності кожного окремо взятого випадку. Просте, без ускладнень видалення може вартувати близько 800 грн. Ускладнене видалення обійдеться від 1600 грн.
Атипове видалення зуба мудрості вартує найбільше – від 3000 грн. Окремо сплачуються розхідні матеріали у вигляді губок та фіксаторів, а також анестезія й ушивання лунки зуба.

Після видалення зуба мудрості: швидке відновлення та підтримка

У кожного пацієнта виникає питання, що робити після видалення зуба мудрості й як доглядати за лункою та накладеними швами. Для цього варто дослухатись до порад лікаря-хірурга, який сформує індивідуальний план догляду та підтримки гігієни ротової порожнини на час загоєння місця видалення.
Серед основних рекомендацій відзначимо:
 • Відмовитись від їжі на кілька годин після процедури;
 • Приймати вказані лікарем препарати;
 • Не полоскати порожнину рота найближчі кілька годин;
 • Не очищувати лунку від зуба власними силами;
 • Не знімати накладені шви;
 • Відмовитись від фізичного навантаження та спортивних тренувань;
 • Не відвідувати лазню та не приймати гарячу ванну;
 • Відмовитись від вживання алкоголю та паління;
 • За необхідності докладати до щоки прохолодний компрес.
А якщо вам потрібна професійна консультація хірурга-стоматолога – зверніться до нашої клініки в Києві!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK