СТОМАТОЛОГІЧНА ІМПЛАНТАЦІЯ В КИЄВІ
Імплантація зубів
Гарна усмішка та відновлення жувальних функцій неможливі без такої процедури як імплантація. З її допомогою можна відновити як один, так і кілька втрачених зубів, або ж повністю усі на верхній та нижній щелепі.
Що таке імплантація зубів
Імплантація зубів – процедура хірургічного типу, під час якої у кісткову тканину встановлюють штучний імплантат, який заміняє корінь втраченого зуба. Він стає надійним фіксатором для подальшого встановлення коронки або мостових конструкцій.
Особливість імплантації полягає у тому, що вона не створює додаткового навантаження на зуби, дозволяючи подовжити їх термін використання, а ще відновлює жувальну функцію, ліквідуючи наслідки втрати зубів.
Підготовка до імплантації зубів
Процес підготовки до повної імплантації зубів полягає у тому, аби відвідати лікаря-стоматолога, записавшись до нього на консультацію.
Перед тим, як встановлювати імпланти зубів, варто пролікувати усі зуби у порожнині рота. Для цього лікується каріозний процес, вс тановлюються пломби, проводиться гігієнізація та очищення ротової порожнини.
Після виконання усіх цих процедур лікар робить знімок, щоб сформувати методику імплантації, обрати точне місце для встановлення, оцінити рівень кісткової тканини тощо.
Види імплантації зубів
Всього виділяють три основних види встановлення зубних імплантатів, які вирізняються складністю процедури, а також місцем та особливостями імплантування.
Імплантація зубів ділиться на наступні види:
- Ендоосальна: найпопулярніше рішення, коли імплант вживлюється у кістку. Такий вид процедури ділиться на три етапи – підготовку та вживлення, установку абатмента та безпосередньо коронки.
- Базальна: методика імплантації зубів, яку використовують за неможливості нарощення кісткової тканини, а також за потреби відновлення кількох зубів, що розташовані поруч. При цьому імпланти вживлюються глибше у кістку, а потім на них будують мостоподібні конструкції.
- Субперіостальна: особливість процедури полягає у тому, що імплант не встановлюється усередину кістки. Замість цього вони являють собою каркас з опорами з металу, які фіксують під окістям та кріпляться усередині рота.
Окремо процедуру поділяють й у залежності від кількості робочих етапів. Так, існує одноетапна імплантація, яку називають експрес процедурою. Її особливість полягає у тому, що коронка встановлюється через кілька днів після введення імпланта. Двоетапна процедура може тривати до 16 тижнів, протягом яких лікар вживлює імплант, а також фіксує на ньому коронку.
Показання до імплантації зубів
Безпосереднім показанням до імплантації зубів є їхня відсутність у порожнині рота. Лікарі рекомендують встановлювати імпланти не раніше шести-восьми тижнів з дати втрати/видалення зуба. Серед показань відзначимо також відсутність передніх або задніх зубів, або ж усіх у ротовій порожнині.
Протипоказання до імплантації зубів
Встановлення імплантів зубів може мати абсолютні та відносні протипоказання. До останніх відносять певні стани здоров’я, які варто пролікувати до імплантації: запальні процеси, карієс, наявність зубного каменю, збої в роботі ендокринної системи, бруксизм, ЗПСШ, а також стан після хімієтерапії.
Серед абсолютних протипоказань варто відзначити:
- Захворювання серцево-судинної системи та порушення згортання крові;
- Розлади ЦНС;
- Онкологія;
- Патології імунітету;
- Туберкульоз;
- Хворобливі залежності;
- Психічні порушення тощо.
Відзначимо також і ускладнення після імплантації зубів. У перші кілька діб пацієнт відчуває легкий біль, підвищується температура, ясна біля місця встановлення імпланту можуть збільшуватись у розмірі та німіти. У випадку недотримання рекомендацій лікаря можливе розходження швів або локальний запальний процес.
Етапи імплантації зубів
Імплантування розділяється на чотири основних етапи, протягом яких формується новий зубний ряд та майбутня усмішка.
Імплантація зубів складається з наступних етапів:
- Діагностика: створення знімка, постановка діагнозу, проведення лікарських консультацій;
- Підготовка: розробка шаблонів та моделей імплантів, чистка зубів, лікування ясен тощо;
- Хірургія: нарощення кісткової тканини, синус-ліфтинг, встановлення імпланта та накладання швів;
- Ортопедія: створення коронок та їх фіксація на абатменті.
А у стоматологічній клініці DENTIPLEX у Києві ви отримаєте не лише якісні імпланти, а й широку, красиву усмішку на завершення усіх процедур!
Скільки часу займає імплантація зубів
Безпосередньо процес імплантації зуба в Києві займає від 15 до 60 хвилин у залежності від складності конкретного випадку. У цей час входить підготовка ложа і власне встановлення нового зуба.
Відновлення після імплантації зубів займає близько двох тижнів. У цей час варто виключити фізичні навантаження, аби не спровокувати больовий синдром, а також вживати препарати, призначені лікарем.
Повне загоєння та відновлення жувальних функцій виникає на 4-6 місяць з моменту встановлення імпланту.
Скільки коштує імплантація зубів
Вартість імплантації зубів може варіюватись у залежності від кількості операцій, які варто здійснити, а також лікарських втручань, складності конкретного випадку.
Наприклад, імплантологія в стоматології пропонує можливість нарощення відсутньої кісткової тканини. Ціна такої процедури, так само як і встановлення нового зуба, буде варіюватись від 12 000 до 25 000 у залежності від типу підібраного імпланту.
А відгуки на роботу нашої стоматологічної клініки DENTIPLEX в Києві допоможуть вам обрати професійного спеціаліста, який покращить стан вашої усмішки та ротової порожнини!