Відновлення відсутніх зубів за доступними цінами без болю

Отримай здорову, красиву й щасливу посмішку
ІМПЛАНТАЦІЯ —це відновлення зубів за допомогою імплантів. Сьогодні це найсучасніший та найнадійніший спосіб заміщення відсутніх зубів штучним методом. На місце зруйнованого, видаленого або просто відсутнього зуба встановлюється титановий імплант, на який потім виготовляється коронка, що не відрізняється від власних зубів.
Як відбувається імплантація?
Імплантація ділиться на три основні етапи: встановлення імпланту, встановлення абатменту, встановлення коронки. Між цими етапами може минути від 1 до 6 місяців, залежно від індивідуальних показників кожної людини.
Встановлення імпланта триває приблизно годину і відбувається під місцевою анестезією, тому процедура цілком безболісна. Якщо ти плануєш встановлювати кілька імплантів, дуже боїшся або просто хочеш провести встановлення під загальним наркозом — ми також це робимо з командою анестезіологів.
Чутливість: процедура цілком безболісна
Тривалість: 1 година
Імплантація – це боляче?
Абсолютно не боляче. Адже установка відбувається під місцевою або загальною анестезією (за запитом). Просто довірся мені: я ставлю імпланти більше 10 років і за цей час допоміг сотням людей, серед яких були й ті, хто дуже мене боявся. А потім виходили та дякували з усмішкою на обличчі. Так буде з тобою.
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто ЛІКУВАТИМЕ мої зуби?
Ціни та види імплантів
Ціна
Вид
12 000 грн
16 400 грн
18 500 грн
17 000 грн
25 000 грн
Bauers
Megagen (ANY ONE)
Megagen (ANY RIDGE)
MIS (C1)
Straumann
Вибирай один із семи різних видів імплантів на свій бюджет. Запишись на консультацію, і я порекомендую, який імплант краще встановити саме тобі.
Питання та відповіді
Так, оскільки, як правило, імпланти встановлюються під місцевою або загальною анестезією. Які саме аналізи потрібні, я повідомлю на консультації.

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK