вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ІМПЛАНТАЦІЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

Отримай здорову, красиву й щасливу посмішку

ІМПЛАНТАЦІЯ —це відновлення зубів за допомогою імплантів. Сьогодні це найсучасніший та найнадійніший спосіб заміщення відсутніх зубів штучним методом. На місце зруйнованого, видаленого або просто відсутнього зуба встановлюється титановий імплант, на який потім виготовляється коронка, що не відрізняється від власних зубів.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ІМПЛАНТАЦІЯ?

Імплантація ділиться на три основні етапи: встановлення імпланту, встановлення абатменту, встановлення коронки. Між цими етапами може минути від 1 до 6 місяців, залежно від індивідуальних показників кожної людини.

Встановлення імпланта триває приблизно годину і відбувається під місцевою анестезією, тому процедура цілком безболісна. Якщо ти плануєш встановлювати кілька імплантів, дуже боїшся або просто хочеш провести встановлення під загальним наркозом — ми також це робимо з командою анестезіологів.

Чутливість: процедура цілком безболісна
Тривалість: 1 година
ІМПЛАНТАЦІЯ – ЦЕ БОЛЯЧЕ?

Абсолютно не боляче. Адже установка відбувається під місцевою або загальною анестезією (за запитом). Просто довірся мені: я ставлю імпланти більше 10 років і за цей час допоміг сотням людей, серед яких були й ті, хто дуже мене боявся. А потім виходили та дякували з усмішкою на обличчі. Так буде з тобою.

ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
ЦІНИ ТА ВИДИ ІМПЛАНТІВ
Вибирай один із семи різних видів імплантів на свій бюджет. Запишись на консультацію, і я порекомендую, який імплант краще встановити саме тобі.
Вид
Ціна
BAUERS
12 000 грн
MEGAGEN (ANY ONE)
16 400 грн
MEGAGEN (ANY RIDGE)
18 500 грн
MIS (C1)
17 000 грн
STRAUMANN
25 000 грн
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Так, оскільки, як правило, імпланти встановлюються під місцевою або загальною анестезією. Які саме аналізи потрібні, я повідомлю на консультації.
Вагітним жінкам, пацієнтам з цукровим діабетом високого рівня та онкохворим.
Виробник дає довічну гарантію на свою продукцію.
При лікуванні мостовидним протезом сусідні опорні зуби накриваються коронкою , а при імплантації без препарування інших зубів.
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам