Остеопластика для відновлення зубної кістки

Створюємо надійні опори для імплантів
ОСТЕОПЛАСТИКА (кісткова пластика) — це відновлення відсутньої кістки щелепи, необхідної під час імплантації. Вона потрібна для відновлення або нарощування кісткової тканини, щоб у неї потім встановити імплант. Також остеопластика потрібна, коли треба встановити імплант, а власна кістка зуба тонка й не здатна надійно утримати імплант. У цьому разі кісткова пластика допомагає наростити кістку, зробивши її міцною для імплантації.
Ціни та види імплантів
Ціна
Вид
12 000 грн
16 400 грн
18 500 грн
17 000 грн
25 000 грн
Bauers
Megagen (ANY ONE)
Megagen (ANY RIDGE)
MIS (C1)
Straumann
Вибирай один із семи різних видів імплантів на свій бюджет. Запишись на консультацію, і я порекомендую, який імплант краще встановити саме тобі.
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто ЛІКУВАТИМЕ мої зуби?
Як відбувається лікування?
Спочатку, щоб відновити кістковий дефект я використаю синтетичний матеріал або вилучу його з донорської ділянки.
Потім я зроблю невеликий надріз в місці, де нарощуватиму кісткову тканину.
Після цього я встановлю обраний дентальний імплант.
А далі зафіксую захисну мембрану і зашию ясна
Питання та відповіді
Дотримуватися гігієни, обмежити фізичні навантаження до двох тижнів, приймати спеціальні препарати за призначенням лікаря, не палити, не вживати спиртні напої, не гріти щелепу, не можна пірнати під воду і пересуватися літаком.

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK