вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ВИДАЛЕННЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

Ми професійно та безболісно видаляємо зуби понад 20 років. Але найголовніше для нас спробувати зберегти зуб за допомогою терапевтичного лікування. Тому ми вдаємося до хірургічного лікування, тільки коли корінь зуба неможливо зберегти.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИДАЛЕННЯ ЗУБА?
Вид
Ціна
ПРОСТЕ ВИДАЛЕННЯ
1400 грн
СКЛАДНЕ ВИДАЛЕННЯ
1800 грн
АТИПОВЕ ВИДАЛЕННЯ
2800 грн
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
ВИДАЛЕННЯ ЗУБА: ЩО НА МЕНЕ ЧЕКАЄ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Коли ти прийдеш до стоматологічної клініки, я зустріну тебе, ми познайомимося та поговоримо про твої скарги на зуби. А потім перейдемо в кабінет, де я огляну стан зубів, слизову оболонку, симетричність обличчя і, звісно, хворий зуб.
ТРИ ВИДИ АНЕСТЕЗІЇ
ПЕРШИЙ — ЗМАЩУВАННЯ ЗНЕБОЛЮВАЛЬНИМ ГЕЛЕМ
Я нанесу на ясна спеціальний знеболювальний аплікаційний гель, щоб підготувати ділянку до першого уколу.
ДРУГИЙ — ГОЛОВНИЙ УКОЛ
Після гелю чекаємо 2 хвилини, полощимо рот, і я роблю перший укол. Він потрібен, щоб повністю знеболити місце видалення. Ти нічого не відчуєш, бо це місце ми щойно знеболили аплікаційним гелем.
ТРЕТІЙ — ДОДАТКОВИЙ УКОЛ
Його зроблю через 3 хвилини після попереднього уколу, коли потрібна нам ділянка в роті повністю знеболиться. Додатковий укол потрібен для знеболювання кореня зуба, щоб видалення для тебе відбулося абсолютно безболісно. Вводити знеболювальний препарат я буду приблизно одну-дві хвилини — це відчутно, але не боляче.
Важливо: при видаленні зуба ми також можемо використовувати медикаментозний сон, якщо ти захочеш.
ВИДАЛЕННЯ ЗУБА
Коли анестезія почне діяти, я безболісно видалю зуб. Навіть при найскладнішому видаленні зуба ти не відчуєш біль. Так, буде дискомфортно, так як близько півгодини потрібно просидіти з відкритим ротом. Але дискомфорт – це не біль. Відчуття під час видалення зуба можна порівняти зі свердлінням чи пломбуванням зуба. Ти відчуватимеш торкання інструменту на зубах, але вони безболісні.

Важливо: якщо в тебе багатокореневий зуб — я не витягуватиму його щипцями. Натомість я обережно розпилю зуб спеціальним інструментом і витягну його частинами. Так, можливо, не дуже звучить, але ти нічого не відчуєш.
Я видаляю зуб без пошкодження місця, де він росте, щоб потім безпечно і легко протезувати його або вставити туди імпланти.

Важливо: якщо в тебе багатокореневий зуб — я не витягуватиму його щипцями. Натомість я обережно розпилю зуб спеціальним інструментом і витягну його частинами. Так, можливо, не дуже звучить, але ти нічого не відчуєш.
Я видаляю зуб без пошкодження місця, де він росте, щоб потім безпечно і легко протезувати його або вставити туди імпланти.

ЗАКЛАДАННЯ ЛІКІВ

Наприкінці я промию рот протизапальним розчином і покладу в ділянку видалення зуба ліки. А потім привітаю тебе, адже тепер болю, якого завдавав тобі хворий зуб, більше ніколи не буде. І насамкінець дам рекомендації, як доглядати за ділянкою видаленого зуба в перші дні. А наступного дня зателефоную тобі, щоб дізнатися про самопочуття.

Якщо видалення зуба було складнішим за звичайне, ти можеш відчувати біль якийсь час у цій ділянці. Для знеболювання та якнайшвидшого відновлення за потреби призначу антибіотик. А також випишу рецепт на лікарські засоби, які допоможуть скоріше відновитися.

ВИДАЛЕННЯ ЗУБА – ЦЕ БОЛЯЧЕ?

Ні, це абсолютно не боляче. Найболючіше, що на тебе чекає при видаленні зуба – це укол при анестезії і введення знеболювального препарату. Ці відчуття можна порівняти з внутрішньовенним уколом (для аналізу крові) або з внутрішньом’язовим (у сідницю). Тільки укол при анестезії вдвічі слабший.

Я припускаю, що ти можеш боятися походу до стоматолога, це нормально. Можливо, давно в дитинстві тобі довелося пережити біль під час лікування зуба. А може, колись тобі розповів «страшну» історію про стоматолога друг. Або ти просто побачив моторошну картинку із стоматологічного кабінету в інтернеті. Щоб не викликало твої побоювання перед відвідуванням стоматолога, знай — тобі не буде боляче. Обіцяю.

Просто довірся мені: я видаляю зуби понад 10 років і за цей час допоміг сотням людей, серед яких були й ті, хто дуже мене боявся. А після видалення зуба виходили та дякували з усмішкою на обличчі. Так буде з тобою.

Важливо: так, цілком імовірно, що біль з’явиться за кілька годин після видалення зуба. Але не варто переживати – після процедури я дам необхідні знеболювальні препарати, які допоможуть тобі самостійно знеболити ділянку зуба в домашніх умовах.

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Так, звичайно. Ми працюємо з кількома бригадами анестезіологів. Медикаментозний сон оптимально підійде, якщо ти дуже боїшся видаляти зуб.
Так, звісно. Усі анестетичні препарати безпечні, не спричиняють алергії, не мають побічних ефектів і повністю виводяться з організму через 3–4 години після введення.

— бажано нічого не їсти й не пити дві години після процедури;
— рекомендується не жувати стороною видаленого зуба, щоб не пошкодити цю ділянку;
— не очищати самостійно ділянку видаленого зуба.

Ці та інші рекомендації я дам тобі в стомалогічній клініці.

Це можливо, і потрібно бути готовим до цього. Дискомфорт і невеликий біль можуть відчуватися протягом 2–4 днів після видалення зуба.

Видалення зуба

Видалення зуба – одна з найпопулярніших процедур у випадку, коли збереження його кореня та жувальної поверхні є неможливим через розкришення або ураження великою кількістю каріозного процесу.

Видалення зуба: навіщо це може бути необхідно?

Видалити зуб – одна з опцій, до якої лікарі вдаються лише у випадку, коли подальше лікування або ж відновлення конкретно обраного зуба не є можливим. Для цього попередньо проводиться огляд зуба за допомогою звичайного ,панорамного знімку,КТ.
Найпопулярніші показання до видалення зуба:
Руйнування поверхні зуба нижче кістки
Перелом кореня.
Аномальне розташування.
Глибокий каріозний процес.
Розхитування кореня у лунці.
Наявність великого запалення , що не піддається лікуванню
Видалення зуба може знадобитись у випадку виявлення у ньому великої тріщини внаслідок встановлення раніше штифтової конструкції. Також це може бути доречним у разі нефізіологічної втрати частини здорового зуба, наприклад, у випадку травми, падіння тощо. Стосується це і зубів мудрості, які видаляються задля забезпечення правильного розвитку щелепи та прикусу.

Процедура видалення зуба: що на мене чекає?

«Як видаляють зуб?» – найпопулярніше питання, яке цікавить кожного пацієнта, що уявляє собі цю процедуру як болісну, дискомфорту та лякаючу. Однак перед тим, як проводити видалення, лікар робить знімок зуба для розуміння його місцезнаходження та особливостей випадку.
Перед тим, як приходити на процедуру видалення, рекомендується поїсти вдома, оскільки після цього рекомендується протягом кількох годин від їжі утриматись.
Сама процедура видалення зуба швидка й безболісна. Може проводитись за допомогою спеціальних щипців у випадку, коли зуб розташовується у полі зору лікаря. В іншому випадку може використовуватись періотома – інструмент, за допомогою якого послаблюється альвеолярна зв’язка й вилучається зуб без використання щипців.
У складніших випадках можуть залучати хірургічні методи видалення з розсіченням ясен. Як правило, їх використовують, якщо зуб ще не прорізався або має неправильне розташування в ротовій порожнині.
Після видалення оброблюється лунка, в яку вкладаються ліки, й яка стягується за допомогою швів для правильного зрощення. Пацієнт отримує рекомендації щодо догляду та вживання лікарських засобів.

Три види анестезії

Видалення зуба може бути вельми неприємним процесом, а тому задля того, аби уникнути зайвого болю й провести процедуру без наслідків для пацієнта, використовуються препарати-анестетики.
Ми в стоматологічній клініці DENTIPLEX в Києві використовуємо три види анестезії:

  • Аплікаційна: проводиться без використання голок, для цього поверхня ясен змащується спеціальним знеболювальним гелем для підготовки обраної ділянки для першого уколу;
  • Провідникова: класична анестезія, яка вводиться з використанням голки та шприца безпосередньо у поверхню ясен для їх знеболення;знеболюється більша ділянка щелепи
  • Додаткова: ще один укол ставиться для повного знеболення зубного кореня й проводиться протягом кількох хвилин.

Також у нас доступна послуга видалення зубів під седацією, а точніше – під медикаментозним сном, яка може використовуватись за бажанням клієнта або у залежності від особливостей та важкості окремо взятого випадку.

Скільки коштує видалення зуба?

Стоматологічна клініка DENTIPLEX в Києві пропонує можливість за розумними цінами видалити пошкоджений, мертвий та розколотий зуб.
Ціна послуги буде залежати безпосередньо від складності випадку. Наприклад, класичне видалення вартує від 800 грн, у той час як складне – 1600 грн. Атипове видалення зуба разом з комплексом процедур та анестезією може вартувати 3000 грн.

Рекомендації після видалення зуба

Коли виникає питання, що робити після видалення зуба, необхідно брати до уваги поради лікаря-стоматолога або хірурга. Оцінюючи індивідуальні особливості кожного пацієнта, спеціаліст порадить правила догляду за ротовою порожниною або встановить певні обмеження.
Для загоєння рани після видалення зуба необхідно дотримуватись таких рекомендацій:

  • Протягом двадцяти хвилин утримувати у роті ватний тампон.
  • Утримуватись від полоскання рота та їжі протягом кількох годин.
  • Наступні три дні не вживати надто гарячу чи холодну їжу.
  • Не жувати на сторону, де знаходиться видалений зуб.
  • Не вживати алкогольні напої та не палити цигарки.
  • Не очищати лунку власноруч й не знімати шви.
  • Протягом пів доби не чистити зуби після видалення.
  • Відмовитись від фізичних вправ та походів у лазню.

У випадку, якщо ви помічаєте кровотечу з лунки, набряк після видалення зуба не спадає протягом кількох годин, а також з’являється підвищена температура та інші симптоми – запишіться на консультацію до лікаря-стоматолога.

Видалення зубів в стоматологічній клініці DENTIPLEX: безболісно та безпечно

Якщо ви не впевнені у тому, чи потрібно вам видаляти зуб, або ж його можна врятувати – завітайте на консультацію до наших спеціалістів.
Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, що дозволяє попіклуватись про кожен зуб та підібрати правильну методику його порятунку або ж видалення та заміни.

Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам