Непомітне лікування
ЕЛАЙНЕРАМИ

Встановимо елайнери без болю за доступною ціною
Елайнери — це система знімних прозорих кап із медичного полікарбонату, які виправляють неправильний прикус, вирівнюючи зуби. Елайнери — аналог та альтернатива брекетам з двома важливими перевагами й відмінностями.

Перша головна відмінність і перевага порівняно з брекетами — прозорість, тому при носінні на зубах вони майже непомітні. Принаймні, це найбільш «непомітне» ортодонтичне рішення для вирівнювання зубів із наявних сьогодні. Друга головна відмінність і перевага порівняно з брекетами — елайнери можна знімати перед чищенням зубів або їжою.
Відмінності елайнерів та брекетів
Елайнери
Брекети
НЕПОМІТНІ для оточуючих
ПОМІТНІ для оточуючих
ЗНІМНІ. Можна зняти самостійно за 5 секунд перед їжею, чищенням зубів та коли тобі потрібно
НЕЗНІМНІ. Знімаються лише наприкінці лікування лікарем
ПРОСТІШІ в підтриманні гігієни ротової порожнини під час лікування
СКЛАДНІШЕ у підтримці гігієни порожнини рота під час лікування
БЕЗПЕЧНІ для слизової порожнини рота
Можуть травмувати слизову
Після огляду зубів я зможу порекомендувати найоптимальніший вид лікування саме для тебе.
ГІРШЕ виправляють прикус
КРАЩЕ виправляють прикус
ВАРТІСТЬ: від 60 000 до 150 000 грн
ВАРТІСТЬ: від 12 000 до 30 000 грн
КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАНЬ ОРТОДОНТА: 1 раз на 10-12 тижнів
КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАНЬ ОРТОДОНТА: 1 раз на 4 тижні
ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ: від 8 місяців
ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ: 1.5 роки
ЧУТЛИВІСТЬ ПІД ЧАС НОСІННЯ:
елайнери — гладкі, тому вони більш приємні під час носіння та «непомітні для язика»
ЧУТЛИВІСТЬ ПІД ЧАС НОСІННЯ: більш дискомфортні та «відчутні для язика»
НАШІ РОБОТИ
Елайнери – це дорого?
У кожного своє розуміння «дорожнечі». Але так, елайнери це найдорожчий вид лікування неправильного прикусу.
Вартість — ВІД 100 000 до 150 000 грн
У вартість входить:
Важливо:
Все, від першого до останнього візиту
Стоматологія Dentiplex дає річну гарантію на елайнери
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
Хто лікуватиме мої зуби?
Як відбувається встановлення елайнерів?
Діагностика зубів
Моделювання
Виготовлення елайнерів
Встановлення елайнерів
Коли ти вперше прийдеш у клініку, ми з тобою познайомимося, вип'ємо кавуи й поговоримо про твої зуби. Я дізнаюся, що тебе турбує, яких цілей хочеш досягти, чи є в тебе якісь знімки. Потім ми перейдемо в кабінет, де я огляну твої зуби, щоби зрозуміти стан кожного з них. Я зроблю повний фотопротокол і зліпок твоєї щелепи, щоб зібрати всю інформацію про зуби.
30 хвилин
30 хвилин
30 хвилин
14-21 днів
Це найважливіший етап, адже ти побачиш переміщення зубів під час майбутнього лікування. Тобто вже зараз ти дізнаєшся, якою буде твоя нова посмішка.
Виготовляємо елайнери в лабораторії за твоїм індивідуальним зліпком
Встановлюю елайнери й даю рекомендації щодо носіння. Спочатку в спеціальну капу з виїмками я накладаю фотополімерний матеріал, потім одягаю капу й засвічую її. У такий спосіб на зубах (під колір зуба) залишаться спеціальні фіксатори, що дозволяють кожній капі переміщати зуби в потрібному напрямку.
Не боляче
Не боляче
Питання та відповіді

Пацієнт самостійно змінює капи кожні 14 днів згідно з нумерацією в комплекті. Щодо кількості годин щодня — для максимальної ефективності потрібно носити елайнери не знімаючи 22 години на добу. У середньому лікування на елайнерах триває 8-14 місяців. Але все індивідуально і стане зрозумілим після діагностики.

Елайнери

Сучасна ортодонтія пропонує великий перелік послуг, завдяки яким можна виправити кривизну зубів та аномалії прикусу. Наприклад, замість брекет систем багато пацієнтів прагнуть поставити елайнери, які відрізняються конструкційно, матеріалами та особливостями впливу на зубні тканини.

Що таке елайнери

Елайнери - Це одна з ортодонтичних систем, яка створена у вигляді прозорих кап, виконаних з полімеру та композиту. Це основна їхня відмінність від брекетів, оскільки вони є знімними конструкціями, які повинні носитися протягом більшої половини дня і навіть вночі, за рекомендацією вашого лікаря.
У яких випадках можна встановити елайнери:
 • Невелика скупченість зубів;
 • Наявність треми;
 • Аномалії оклюзії;
 • Неправильне становище зубів;
 • Відхилення зуба;
 • Перед протезуванням і не лише.
Зубні елайнери є не однією, а цілим набором кап, які виготовляються індивідуально під кожного пацієнта. Кожна наступна капа відрізнятиметься своєю формою, габаритами, ступенем впливу на зубний ряд, а також розміщенням активаторів, що дають тиск для переміщення конкретного зуба.
Кожна капа для вирівнювання зубів створюється з урахуванням прогнозування усунення зубів на певну позицію. При цьому вони змінюються від великих до менших, кожні два-три тижні.

Як проходить установка елайнерів

Процедура встановлення елайнерів проста і менш складна, не займає стільки часу, як у випадку з брекетами.
Етапи лікування елайнерами у нашій клініці наступні:
 • Зняття відбитку щелепи виготовлення кап;
 • Виробництво кап у лабораторії у потрібній кількості;
 • Установка прийому атачментов;
 • Консультація щодо режиму носіння, обмежень та використання.
Стоматологічні капи виробляються або одночасно з урахуванням діагностованого плану та особливостей лікування, або поступово в залежності від прогресу, що досягається пацієнтом. Можуть встановлюватися під час кожного візиту або видаватися з інструкцією, коли замінювати на нову.

Відмінності елайнерів від брекетів

Елайнери на зуби та брекети встановлюються з однією метою – зміщувати зуби під тиском до досягнення правильного прикусу та виправлення аномалій зубної форми. Однак вони також мають цілу низку відмінностей, про які варто поговорити докладніше.
Елайнери та брекети мають такі відмінності:
 • Зовнішній вигляд: брекети складаються з металу та інших матеріалів, мають дуги, замочки, лігатури та інші компоненти, помітні на зубах. Капи безбарвні, а тому не впадають у вічі під час носіння.
 • Кріплення та корекції: брекети не знімаються, знаходяться в ротовій порожнині протягом усього терміну їх носіння. Корекції один раз на місяць за допомогою підтяжки. Капи носяться не менше 22 годин, знімаються для чищення зубів та вживання їжі. Замінюються раз на два-три тижні.
 • Ефективність: брекети орієнтовані виправлення найскладніших аномалій прикусу, тоді як елайнери призначають при середній складності стоматологічних проблем.
 • Тривалість лікування залежить від складності зубної проблеми. Брекети можуть носитися до трьох років, тоді як елайнери – максимум 24 місяці.
 • Адаптація:елайнери на зуби мають коротший термін адаптації – кілька годин чи днів, т.к. не тиснуть на ясна і не натирають. Брекети через більш складну конструкцію вимагають звикання протягом декількох тижнів.
 • Гігієна: брекет система вимагає особливих методів та засобів догляду, щоб підтримувати здоров'я зубів протягом усього лікування. Капи очищаються м'якою щіткою після кожного зняття, що полегшує процес догляду за зубами.
Зазначимо також, що елайнери для вирівнювання зубів мають вищу вартість, ніж брекети. Незалежно від того, яку систему ви розглядаєте, який тип її кріплення, частота регулювання і матеріал виробництва, вона буде дешевше, ніж виробництво індивідуальних полімерних кап.

Скільки коштує установка елайнерів

Вартість встановлення елайнерів варіюється від клініки та клініці. Даний вид ортодонтичної системи один із найдорожчих на поточний момент, а тому їхня вартість не така доступна, як у брекетів.
Ціна установки елайнерів у нашій клініці – від 100 000 грн. Фінальна цифра залежить від кількості кап, терміну лікування та візитів до лікаря. У цю ціну входять усі підготовчі роботи, візити до ортодонту та консультації.

Як довго триває процес корекції зубів елайнерами та чого очікувати

Тривалість виправлення прикусу змінюватиметься залежно від складності клінічного випадку. У стоматологічній клініці DENTIPLEX Ортодонти в середньому пропонують носити капи протягом від шести місяців до двох років максимум.

Вибір DENTIPLEX: довіра та якість

Вибираючи, де поставити елайнери для виправлення прикусу у Києві, зверніть увагу на нашу стоматологію, де ми даємо можливість отримати посмішку мрії за допомогою професіоналів.
Стоматологічна клініка DENTIPLEX у Києві має свої переваги:
 • Широкий асортимент лікарських послуг.
 • Лише професійні лікарі.
 • Позитивні відгуки від задоволених клієнтів.
 • Професійний підхід до кожного пацієнта.
 • Індивідуальне вирішення проблем.
 • Доступні ціни та якісні матеріали.
Запишіться на прийом до нашої клініки, що знаходиться на Печерську, щоб дізнатися вартість лікування елайнерами та отримати план покращення посмішки від нашого фахівця!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK