вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ЕЛАЙНЕРИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

Встановимо елайнери без болю за доступною ціною

Елайнери — це система знімних прозорих кап із медичного полікарбонату, які виправляють неправильний прикус, вирівнюючи зуби. Елайнери — аналог та альтернатива брекетам з двома важливими перевагами й відмінностями.

Перша головна відмінність і перевага порівняно з брекетами — прозорість, тому при носінні на зубах вони майже непомітні. Принаймні, це найбільш «непомітне» ортодонтичне рішення для вирівнювання зубів із наявних сьогодні. Друга головна відмінність і перевага порівняно з брекетами — елайнери можна знімати перед чищенням зубів або їжою.

ВІДМІННОСТІ ЕЛАЙНЕРІВ ТА БРЕКЕТІВ
ЕЛАЙНЕРИ
НЕПОМІТНІ для оточуючих
ЗНІМНІ. Можна зняти самостійно за 5 секунд перед їжею, чищенням зубів та коли тобі потрібно
ПРОСТІШІ в підтриманні гігієни ротової порожнини під час лікування
БЕЗПЕЧНІ для слизової порожнини рота
ГІРШЕ виправляють прикус
ВАРТІСТЬ: від 60 000 до 150 000 грн
КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАНЬ ОРТОДОНТА:
1 раз на 10-12 тижнів
ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ: від 8 місяців
ЧУТЛИВІСТЬ ПІД ЧАС НОСІННЯ: елайнери — гладкі, тому вони більш приємні під час носіння та «непомітні для язика»
БРЕКЕТИ
ПОМІТНІ для оточуючих
ЗНІМНІ. Можна зняти самостійно за 5 секунд перед їжею, чищенням зубів та коли тобі потрібно
СКЛАДНІШЕ у підтримці гігієни порожнини рота під час лікування
Можуть травмувати слизову
КРАЩЕ виправляють прикус
ВАРТІСТЬ: від 12 000 до 30 000 грн
КІЛЬКІСТЬ ВІДВІДУВАНЬ ОРТОДОНТА:
1 раз на 4 тижні
ТРИВАЛІСТЬ ЛІКУВАННЯ: 1.5 роки
ЧУТЛИВІСТЬ ПІД ЧАС НОСІННЯ: більш дискомфортні та «відчутні для язика»
Після огляду зубів я зможу порекомендувати найоптимальніший вид лікування саме для тебе.
НАШІ РОБОТИ
ЕЛАЙНЕРИ – ЦЕ ДОРОГО?

У кожного своє розуміння «дорожнечі». Але так, елайнери це найдорожчий вид лікування неправильного прикусу.

У вартість входить: Все, від першого до останнього візиту
ВАРТІСТЬ — ВІД 100 000 ДО 150 000 ГРН
Важливо: Стоматологія Dentiplex дає річну гарантію на елайнери
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ЕЛАЙНЕРІВ?
ДІАГНОСТИКА ЗУБІВ
Коли ти вперше прийдеш у клініку, ми з тобою познайомимося, вип’ємо кавуи й поговоримо про твої зуби. Я дізнаюся, що тебе турбує, яких цілей хочеш досягти, чи є в тебе якісь знімки. Потім ми перейдемо в кабінет, де я огляну твої зуби, щоби зрозуміти стан кожного з них. Я зроблю повний фотопротокол і зліпок твоєї щелепи, щоб зібрати всю інформацію про зуби.
  30 хвилин
  Не боляче
МОДЕЛЮВАННЯ
Це найважливіший етап, адже ти побачиш переміщення зубів під час майбутнього лікування. Тобто вже зараз ти дізнаєшся, якою буде твоя нова посмішка.
  30 хвилин
ВИГОТОВЛЕННЯ ЕЛАЙНЕРІВ
Виготовляємо елайнери в лабораторії за твоїм індивідуальним зліпком
  14-21 днів
ВСТАНОВЛЕННЯ ЕЛАЙНЕРІВ
Встановлюю елайнери й даю рекомендації щодо носіння. Спочатку в спеціальну капу з виїмками я накладаю фотополімерний матеріал, потім одягаю капу й засвічую її. У такий спосіб на зубах (під колір зуба) залишаться спеціальні фіксатори, що дозволяють кожній капі переміщати зуби в потрібному напрямку.
  30 хвилин
  Не боляче
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Пацієнт самостійно змінює капи кожні 14 днів згідно з нумерацією в комплекті. Щодо кількості годин щодня — для максимальної ефективності потрібно носити елайнери не знімаючи 22 години на добу. У середньому лікування на елайнерах триває 8-14 місяців. Але все індивідуально і стане зрозумілим після діагностики.

Напевно, якщо порушення зубного ряду незначне, але точніше можна сказати лише після діагностики. Є складні випадки неправильного прикусу, коли замість елайнерів потрібно встановлювати лише брекети.

Нічого складного: перед надяганням потрібно прополоскати водою та чистити щіткою з мінімумом зубної пасти.

Приблизно 1 раз на 8–16 тижнів, але все індивідуально.

Елайнери є найестетичнішим варіантом виправлення прикусу, але їх мінусом можна назвати ціну. Їхня вартість багато в чому складається з повністю персоналізованого виробництва, передових 3D технологій та матеріалів. Для кожного пацієнта в середньому виготовляється близько 50 пар індивідуальних прозорих кап.

Елайнери в Києві

Елайнери – це інноваційний ортодонтичний інструмент, розроблений для виправлення прикусу та нерівностей зубів. Вони є альтернативою традиційним брекет-системам, але мають низку принципових відмінностей. Елайнери для вирівнювання зубів є прозорими, непомітними капами, виготовленими з високоміцного та гіпоалергенному полімеру.

Капи щільно прилягають до зубів, забезпечуючи їхнє поетапне переміщення в правильне положення. Їхня внутрішня поверхня з точністю повторює анатомію зубів, враховуючи навіть мікрорухомість.

Сила дії конструкції на зуби розподіляється рівномірно. Це дозволяє отримати необхідний результат без травмування ясен та неприємних больових відчуттів.

Ортодонти стоматології Dentiplex (Київ, Правий берег) попереджають своїх пацієнтів, що для досягнення оптимального результату важливо суворо дотримуватися графіка носіння та зміни елайнерів. Це дозволяє поступово збільшувати тиск на зуби, домагаючись їхнього планомірного переміщення.

Елайнери, ціна яких набагато вища, ніж у брекет-систем, виготовляються індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням особливостей його зубощелепної системи. Коли міняти капи, визначає лікар-ортодонт на підставі складності клінічного випадку.

Кому і коли потрібні елайнери, їх особливості та переваги

Елайнери купити та встановити рекомендується людям, у яких спостерігається алергія на метали.

Ефективність застосування елайнерів у Києві найбільш висока при незначних порушеннях прикусу та дефектах косметичного характеру:

 • незначна скупченість зубів у зубному ряду;
 • міжзубні проміжки у вигляді трем і діастем;
 • рецидив патології після використання брекетів;
 • висування назад чи вперед одного зуба у верхній щелепі чи нижній щелепі, поворот його по осі.

У випадках з більш вираженими дефектами елайнери на Печерську встановлюються у поєднанні з іншими ортодонтичними конструкціями.

Поставити елайнери у стоматології Dentiplex (на Печерській) не можна, якщо у пацієнта:

 • патології пародонтозу;
 • серйозні аномалії розвитку обох щелеп або однієї з них;
 • у зубному ряду відсутні більше чотирьох зубів;
 • зуби ретиновані.

У даному випадку протипоказань не так багато, як при встановленні брекет-систем.

Основною перевагою цієї ортодонтичної конструкції для дорослих є естетична складова. Капи прозорі і майже непомітні для оточуючих. До інших переваг відносяться:

 1. За допомогою комп’ютерного моделювання можна побачити бажаний результат лікування ще до початку. Це підвищує мотивацію пацієнта.
 2. За рахунок застосування сучасних технологій, елайнери дозволяють досягти бажаного результату в коротші терміни, ніж брекети.
 3. Гладкі, без гострих країв капи не травмують слизову оболонку ротової порожнини, забезпечуючи комфортне носіння.
 4. Знімна конструкція легко знімається і надягають, що спрощує догляд за ротовою порожниною.
 5. Капи не вимагають складного догляду. Їх достатньо промивати прохолодною водою з використанням зубної щітки та пасти.
 6. Перед їдою елайнери знімають. Гігієна ротової порожнини проводиться у звичайному режимі.
 7. Прозора конструкція виготовлена із гіпоалергенних матеріалів, без використання металу. Отже, поява неприємного металевого присмаку у роті виключена.

Щодо вартості такого лікування, то вона досить висока. Ціна елайнерів для зубів у стоматологічній клініці Dentiplex (станція метро Печерська та Арсенальна) коливається в діапазоні 100 000–150 000 гривень. Точніше сказати, скільки коштують конструкції в конкретному випадку, може лікар-ортодонт після огляду.

Як відбувається встановлення елайнерів у стоматології Dentiplex на Печерській

Перед початком ортодонтичного лікування за допомогою елайнерів необхідно пройти підготовчий етап, який полягає в санації ротової порожнини:

 • видалення зубного нальоту та каменю, профілактика захворювань пародонту;
 • усунення вогнищ інфекції, які можуть негативно впливати на перебіг лікування (пломбування каріозних порожнин, лікування запалень, які мають вже не живі зуби)
 • заміна старих пломб, оскільки вони можуть перешкоджати переміщенню зубів у процесі корекції.

Тільки після проходження підготовки лікар-ортодонт приступає до основного етапу:

 • створення точної 3D моделі щелепи пацієнта (зняття зліпків);
 • розробка індивідуального плану переміщення зубів (віртуальне 3D-планування лікування);
 • виготовлення елайнерів, які поступово коригуватимуть прикус;
 • встановлення перших капп;
 • регулярний огляд у ортодонта для оцінки прогресу та коригування плану лікування.

Важливо! Пацієнт може самостійно відстежувати зміни у процесі лікування під час зняття кап. При встановленні конструкції пацієнт отримує набір елайнерів на повний курс лікування та графік їх заміни.

Dentiplex – ваш надійний партнер з догляду за зубами

Dentiplex – це сучасна стоматологічна клініка, в якій працює команда професіоналів. Усі фахівці – досвідчені, висококваліфіковані лікарі, які регулярно підвищують свою кваліфікацію, використовують у своїй роботі виключно нові матеріали та технології. Тут панує атмосфера тепла та турботи, де до кожного пацієнта ставляться з повагою та увагою.

Стоматологія оснащена медичним обладнанням останнього покоління, що спрощує роботу фахівців та забезпечує пацієнту відмінний результат і комфортне лікування.

Ознайомитись із ціновою політикою клініки можна на сайті у прайсі. Дізнатися точну вартість лікування зубів можна лише під час відвідування лікаря-стоматолога.

Як записатися на прийом, щоб поставити елайнери

Запис на прийом до лікаря-стоматолога здійснюється в телефонному режимі, в режимі онлайн на офіційному сайті Dentiplex або при особистому відвідуванні.

Стоматологічна клініка знаходиться в Печерському районі, неподалік станцій метро Печерська, Кловська та станції метро Арсенальна. Доїхати можна різними видами транспорту – власний автомобіль, громадський транспорт. Ви можете скористатись програмою планування індивідуального маршруту на сайті клініки. Для цього потрібно вказати місце, з якого ви відправлятиметься.

Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам