Встановіть брекети та отримайте посмішку своєї мрії

Корекція брекетів для бездоганної посмішки

Навіщо коригувати брекети?
КОРЕКЦІЯ БРЕКЕТІВ— це заміна різних елементів (дуг, лігатур тощо) з менш жорстких на більш жорсткі, щоб краще вирівняти зуби. На біль це жодним чином не впливає — як і після першого встановлення, потрібно буде перетерпіти дискомфортні відчуття в перші три дні. Дискомфорт виникає, бо кістки зуба запалюються, реагуючи на новий елемент — це природний захисний рефлекс.

Лікування брекетами неможливе без РЕГУЛЯРНОЇ КОРЕКЦІЇ. Без неї не досягти виправлення прикусу та рівної здорової посмішки. Це дуже важлива частина лікування, тому її виконання обов'язкове.
Як відбувається корекція брекетів?
Кожна корекція відбувається швидко, безболісно й безпечно. Спочатку я огляну ротову порожнину, щоб зрозуміти, наскільки успішно проходить лікування. Якщо результат хороший, це означає, що елемент упорався зі своєю функцією і його потрібно замінити на жорсткіший, щоб поліпшити вирівнювання зубів. Це і є корекція брекетів.
Важливо: постарайся лікуватися в одного лікаря-ортодонта, адже лікар у курсі всіх деталей встановлення та корекції брекетів саме твоїх зубів.
лігатурні брекети
самолігуючі брекети
Відвідувати ортодонта потрібно приблизно раз на місяць
Відвідувати ортодонта потрібно ~ один раз на 3 місяці
Чутливість: 3, не боляче, дискомфортні відчуття можна порівняти з крепатурою після тренування.
Тривалість: 5-20 хв
Вартість: 700-1500 грн
НАШІ РОБОТИ
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
Хто лікуватиме мої зуби?

Корекція брекетів

Здоровий, правильний прикус, а також рівні зуби – мрія кожної людини. Для цього часто використовують такі конструкції, як брекет системи. Однак самі по собі без активації вони не працюють, а тому на постійній основі необхідно скористатися такою послугою, як корекція брекетів.

Навіщо коригувати брекети

Більшість пацієнтів, які планують звернутися до ортодонту для покращення якості своєї посмішки, вважають, що корекція брекетів їм не знадобиться, і встановлена ​​система функціонуватиме сама по собі. Однак особливість такого методу покращення прикусу та зміни положень зубів, усунення кривизни саме у постійному контролі лікаря, який скоригує їхній напрямок, уникаючи неправильного зміщення та дискомфорту.
Підтягування брекетів може бути пов'язано також з:
Корекцією лігатур: гумки дозволяють зафіксувати систему в нерухомому стані, що безпосередньо впливає на виправлення прикусу та вирівнювання зубів. Замінюють їх у тому, щоб рівень тиску згодом посилювався, а чи не слабшав.
Підтягуванням замочків: фіксуються на клей на зубах, проте в процесі носіння можуть загубитися, відклеїтися або пошкодитися, через що їх заміна.
Заміною дуги:заміна боргу на брекети використовується, оскільки її вигин з часом стає недостатнім, а сама конструкція може почати травмувати порожнину рота. Тому її або замінюють, або коригують рівень довжини та ступінь вигину.
Тому можна говорити про те, що корекцію брекет системи залучають як усунення поломок внаслідок її носіння, але й збільшення рівня впливу зуби. При зміні їх становища внаслідок дії дуг і лігатур, може знадобитися корекція як рівня натиску, а й тиску окремі зуби, щоб направити їх за результатами огляду у потрібне місце.

Як відбувається корекція брекетів

Корекція брекетів є комплексною процедурою. Для цього необхідно записатися до ортодонту, попередньо обговоривши частоту та плановість візитів. На прийомі лікар оглядає ротову порожнину, оцінює не тільки зміни в зубному ряді, але також і перевіряє всі елементи системи – від замків, лігатур до дуг.
Брекети коригуються з урахуванням раніше обговореного плану лікування та знімку, а також анатомічних особливостей зубів пацієнта. Сама собою процедура безболісна, проте може виникнути дискомфорт через збільшення тиску, що схожий на м'язовий біль після тренування. При підвищеному рівні чутливості у пацієнта лікар може призначити знеболювальне.
Під час візиту ортодонт може скоригувати план подальшого лікування. Оцінюється і рівень догляду за зубами та брекетами, за необхідності проводиться додаткова консультація.

Як часто потрібно коригувати брекети

Крім ціни такої послуги важливо також зрозуміти, як часто проводиться корекція брекет системи. Не існує певних і точних рамок для кожного пацієнта: лікар-ортодонт за фактом роботи з вашим зубним рядом, спираючись на рівень його кривизни та конструкцій, що використовуються, визначить частоту візитів для корекції.
Наприклад, у середньому лігатурні брекети коригують раз на чотири тижні, тоді як безлігатурні системи вимагають активації один раз на два-три місяці.
Зазначимо також, що корекцію брекет системи краще проводити в одній клініці та в одного лікаря. Справа в тому, що ваш ортодонт, який встановлював систему, а також займався лікуванням ваших зубів від і до, буде краще знати їх особливості, як повинен бути сформований новий прикус і не тільки. Крім того, не всі клініки працюють універсально з кожним видом брекетів, через що пацієнти можуть зіткнутися з необхідністю пошуку такого фахівця під час виїзду за кордон чи зміни місця проживання.

Скільки коштує корекція брекетів

У кожній стоматології, яка пропонує подібну послугу, своя вартість корекції брекетів. Формується вона залежно від складності індивідуального випадку, частоти візитів та моделі встановленої системи на зубах.
Стоматологічна клініка DENTIPLEX у Києві пропонує послугу корекції брекетів за ціною від 700 до 1500 грн. Крім того, ми проводимо активацію у стислий термін: візит до лікаря не займе у вас більше двадцяти хвилин, завдяки чому ви зможете спланувати його з максимальною зручністю навіть у робочий день.

Переваги корекції брекетів у DENTIPLEX

А якщо вам потрібна корекція брекетів, і ви вибираєте клініку, де це можна зробити недорого з досвідченим фахівцем – запрошуємо вас до нашої стоматології!
Стоматологічна клініка DENTIPLEX у Києві має ряд переваг:
У нас працюють лише досвідчені лікарі та фахівці;
  • Ми пропонуємо перевірені брекет системи високої якості;
  • Візити до нас проходять швидко та легко;
  • Ми дбаємо про те, щоб клієнти не відчували дискомфорт під час прийому;
  • Наші лікарі можуть виправити навіть найскладніші клінічні випадки.
А якщо ви хочете переконатися як нашу роботу – ознайомтеся з відгуками, залишеними іншими клієнтами, а потім приходьте в нашу клініку на Печерськ!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK