вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

МІКРОІМПЛАНТИ ДЛЯ ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

ОРТОДОНТИЧНІ МІКРОІМПЛАНТИ— це непомітні маленькі титанові гвинтики (довжина — 6–12 мм, діаметр — 1,5–2 мм), які вкручуються в кістку зубів для їхньої надійної фіксації. Здебільшого мікроімпланти потрібні для лікування брекетами неправильного прикусу. Я часто ставлю їх, щоб суттєво прискорити лікування неправильного прикусу й покращити результат лікування.

Ортодонтичні мікроімпланти міцні, стійкі та абсолютно безпечні для здоров’я. Вони надійно фіксуються в кістці, легко зростаються з нею, але разом із цим також легко і безболісно знімаються за кілька хвилин під місцевою анестезією, бо остаточно не інтегруються з кісткою.

ВСТАНОВЛЕННЯ МІКРОІМПЛАНТА: ЩО НА МЕНЕ ЧЕКАЄ?
КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА ЗУБІВ
Коли ти вперше прийдеш у клініку, ми з тобою познайомимося, вип’ємо кави й поговоримо про твої зуби. Я дізнаюся, що тебе турбує, яких цілей хочеш досягти, чи був ти раніше в ортодонта і чи є в тебе якісь знімки. Потім ми перейдемо в кабінет, де я огляну твої зуби, щоби зрозуміти стан кожного з них.
Тривалість: 30 хвилин
  Чутливість: не боляче
ПІДГОТОВКА ДО ВСТАНОВЛЕННЯ
Потім, щоб усе відбулося максимально безболісно, тебе огляне хірург-стоматолог. Він подивиться знімки, місце встановлення, розташування коріння зуба і вибере відповідний за розмірами мікроімплант.
Тривалість: 20 хвилин
  Чутливість: не боляче
ВСТАНОВЛЕННЯ МІКРОІМПЛАНТА
Встановлення здійснюється під місцевою анестезією. Щоб повністю знеболити місце уколу, спочатку змажу його знеболювальним гелем. А потім зроблю знеболювальний укол і введу анестезію. І далі вставлю мікроімплант. Запевняю, ти нічого не відчуєш, а встановлення закінчиться за 5 хвилин.
 
Тривалість: 20 хвилин
  Чутливість: не боляче
УСТАНОВКА МІКРОІМПЛАНТУ – ЦЕ ДОРОГО?
Вид
Ціна
ВСТАНОВЛЕННЯ МІКРОІМПЛАНТА
4 000 грн

У вартість входить:
— робота лікаря-хірурга
— аплікаційна анестезія
— інфільтраційна анестезія
— стерильний хірургічний набір

Важливо: жодних медичних препаратів тобі з собою брати не треба — все вже є в стоматології.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Підійде, якщо стоять брекети. Єдине, що може стати на заваді у встановленні — невідповідна кісткова тканина зуба. Точно я зможу сказати про це тільки після діагностики.

Не можна встановлювати мікроімпланти в разі цукрового діабету, онкології під час хіміотерапії, захворювання кісткової системи, а також не рекомендується при карієсі, запальних процесах у роті та пародонтиті.

Так, можна поєднувати установку мікроімплантів з будь-якими видами стоматологічного лікування

Усе залежить від ступеня правильності прикусу. У середньому це 4–6 місяців, у складніших випадках — довше.

Мікроімпланти

Сучасна ортодонтія дозволяє швидко, якісно та з високою ефективністю досягати необхідного результату. Нова технологія дозволить легше та швидше виправляти аномалії прикусу, складніші випадки деформації зубних рядів, використовуючи для цього мікроімпланти.

Що таке мікроімпланти та як вони працюють

Мікроімпланти є тимчасовими гвинтами, які встановлюються в ясна і кістка, створюючи тим самим додаткову точку опори для можливості переміщення зубів і формування здорового прикусу. Гвинти в стоматологічній клініці DENTIPLEX мають невеликі розміри – до 2 мм в діаметрі, що дозволяє їм бути непомітними і не відчутними всередині кісткової тканини. Виконуються вони з титану, завдяки чому алергічні реакції виключені, а гвинти можуть задіятися і під час дорослого, і дитячого лікування. Гвинти не схильні до руйнування або корозії, а також статична конструкція, яка не рухається в роті, підвищуючи результативність лікування. За допомогою мікроімплантів можна проводити корекцію зубів та зміну їхнього розташування там, де це зробити проблематично. Найчастіша сфера застосування – виправлення неправильного прикусу, розташування зуба, де гвинти можуть доповнюватися брекет системами для досягнення кращого та швидшого результату. Головка гвинта, виконана у формі кнопки, стає опорою для таких елементів, як чейни, пружини та лігатури, що дозволить вирівнювати та рухати тільки суворо обрані зуби без впливу на сусідні з ними.

Застосування мікроімплантів у стоматології

Ортодонтичний мікроімплант широко застосовується в лікуванні та задіюється як заміщення хірургічного втручання при легких аномаліях у ротовій порожнині, а також доповнення до брекетів систем. Серед показань застосування мікроімплантів відзначимо:
 • Змінений рівень нахилу зубів;
 • Відсутність зубів для опори;
 • Підвищене становище зубного ряду;
 • Часткова втрата зубів;
 • Аномалії та стоматологічні ускладнення;
 • Переміщення окремо взятих зубів;
 • Витягування ретенованих зубів та багато іншого.
Зазначимо також, що мікроімпланти можуть застосовуватися для вирівнювання оклюзійної поверхні, проведення інтрузії, а також для переміщення зубів назад або вперед в залежності від особливостей проблеми. Підліткам з метою розширення верхньої щелепи можуть встановлювати міні гвинти та дистрактор на поверхню піднебіння.

Переваги встановлення мікроімплантів

Для того, щоб встановити мікрогвинт ортодонтичний, необхідно записатися до нашого спеціаліста-ортодонта, який проведе цю процедуру. Встановлення ортодонтичного мікроімпланту відбувається так:
 • Здійснюється планування розміщення гвинта;
 • Підбирається гвинт та ретельно обстежується місце встановлення;
 • Виконується анестезія за допомогою гелю та уколу;
 • Встановлюється імплант обране місце;
 • Проводиться його вкручування та фіксація;
 • Готовий імплант навантажується еластичними елементами до виконання своєї функції.
Зазначимо також, що встановлення мікроімплантів – Процес швидкий, який займає не більше 15 хвилин. І при цьому абсолютно безболісний, що дозволяє уникнути необхідності прийому знеболювального або тривалого звикання до дискомфорту.

Процес встановлення мікроімплантів

Подібно до інших стоматологічних рішень,установка ортодонтичного гвинта має свої переваги, що дозволяють їй бути затребуваною сучасною процедурою. Ортодонтичні мікроімпланти мають такі переваги:
 • Прискорюють ортодонтичне лікування до 40%.
 • Дозволяють зменшити кількість брекетів систем при невеликих деформаціях.
 • Допомагають уникнути оперативного втручання під час корекції складних форм прикусу.
 • Знижують кількість точок напруги на дугах від систем брекет.
 • Зменшують необхідність в установці внутрішньо- або позаротового анкоража.
 • Легкість установки, яка не супроводжується болючим ефектом.
 • Можливість роботи навіть зі складними ортодонтичними випадками.
 • Можуть відразу задіятися в роботі, не потребують ретельного добору.
Крім того, ортодонтичний мікроімплант дозволяє до мінімуму звести необхідність участі пацієнта у процесі лікування. Це робить досягнення мети швидшою, а сам процес – передбачуваним. Як результат – покращується ефективність лікування та виправлення зубних аномалій.<

Скільки коштує установка мікроімплантів

Ціна установки ортодонтичного гвинта у Києві варіюватиметься від клініки до клініки. У нас ви зможете отримати можливість монтування гвинта за розумною вартістю, яка складає 4000 грн. У цю ціну входять маніпуляції лікаря-хірурга, анестезія, хірургічний набір і сам гвинт.

Сучасні технології стають доступними з DENTIPLEX

Знаходьтеся в пошуку місця, де зробити установку ортодонтичного мікроімпланту? Тоді зверніть увагу на нашу клініку, де це зроблять швидко, якісно та без болю! У стоматологічній клініці DENTIPLEX у Києві ви отримаєте:
 • Професійне лікування досвідчених фахівців;
 • Широкий асортимент послуг;
 • Можливість безболісного проведення всіх процедур;
 • Якісні та перевірені часом матеріали;
 • Доступні ціни для сім’ї;
 • Орієнтованість на ваше здоров’я та бажаний результат.
А перш, ніж записуватись до нас на встановлення мікроімплантів рекомендуємо ознайомитися з відгуками наших пацієнтів, які вже випробували цю процедуру!
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам