вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ВСТАНОВЛЕННЯ КЕРАМІЧНИХ БРЕКЕТІВ В КИЄВІ

Брекети – оптимальне рішення для виправлення неправильного прикусу та нерівних зубів

У керамічних брекетів біла ортодонтична дуга та прозорі лігатури, тому вони не такі помітні, як металеві брекети, тому виглядають значно естетичнішими. Ще одна їхня велика перевага — колір брекетів максимально органічний до кольору емалі, що також робить їх непомітними.

У Dentiplex ми встановлюємо брекети максимально професійно та безболісно. Подивися деякі наші роботи, щоб у цьому переконатися.

НАШІ РОБОТИ
ПЛЮСИ ТА МІНУСИ КЕРАМІЧНИХ БРЕКЕТІВ
ПЛЮСИ:

— естетичніші за металеві, бо менш помітні
— колір брекетів максимально органічний і відповідає кольору емалі

МІНУСИ:

— це лігатурні брекети, тому їх потрібно коригувати в мене раз на місяць.
— не настільки міцні, як металеві, тому не допоможуть у разі грубого дефекту прикусу

Ось тут у зручній таблиці ти можеш детально прочитати, які брекети ти можеш поставити в нас, чим вони відрізняються та скільки коштують.
СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ КЕРАМІЧНІ БРЕКЕТИ?
ЛІГАТУРНІ КЕРАМІЧНІ БРЕКЕТИ
  Тривалість: 60 хв.
  Вартість: 16 000 грн
САМОЛІГУЮЧІ КЕРАМІЧНІ БРЕКЕТИ
  Тривалість: 60 хв.
  Вартість: 30 000 грн

У вартість входить:
– робота стоматолога-ортодонта
– брекети
– дуга
– лігатури
– стерильний набір
– фотопротокол

Додатково оплачується:
– відвідування стоматолога-ортодонта 1 раз на місяць
(у разі лігатурних) або приблизно 1 раз на 3 місяці
(у разі самолігуючих) для корекції брекетів;
– додаткові елементи (індивідуально).

ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
ЛІКУВАННЯ КЕРАМІЧНИМИ БРЕКЕТАМИ: ЩО НА МЕНЕ ЧЕКАЄ?

Консультація, діагностика зубів, відбиток моделей, чищення зубів, план лікування

Встановлення брекетів

Щомісячна корекція брекетів протягом 1–2 років

Зняття брекетів
БРЕКЕТИ – ЦЕ БОЛЯЧЕ?
Говорю прямо: іноді треба буде потерпіти. Але в цілому ти навіть не помічатимеш, що їх носиш. Ось тут я докладно розповідаю, що на тебе чекає під час лікування.
БРЕКЕТИ ЦЕ ДОРОГО?
У нас ти можеш вибрати один із п’яти видів брекетів за своїм бюджетом. Вони відрізняються матеріалом, естетичністю виду та складністю конструкції.
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Кожна людина має різні терміни носіння, тут усе індивідуально. Хтось носить 1 рік, хтось — 1,5, а хтось — 2 роки.
З полікристалічного оксиду алюмінію мають колір емалі зубів, непрозорі. А прозорі лігатури – гумові. Добре підходять до неідеальної емалі зубів. Але бувають й інші матеріали та поєднання.
Всі пацієнти зрештою пристосовуються їсти все, що звикли їсти до цього. Однак, краще бути акуратнішим з усім тягучим і твердим: жуйка, іриска, стейк, ребра, чіпси та сухарики, горіхи. Найчастіше брекети відклеюються або навіть розколюються саме тому, що пацієнти відкушують ними тверду їжу. Головна рекомендація – вживати їжу акуратно, використовуючи вилку та ніж.
Щодня чистити ортодонтичною щіткою і прочищати місця між брекетами спеціальними йоржиками. Хоча б раз на три місяці професійно чистити зуби у стоматологічній клініці, тому що з брекетами наліт утворюється швидше, ніж без них.
Так, деякі наші пацієнти з метою економії ставлять комбіновані брекети – це гарне рішення, щоб зберегти баланс між ціною та естетикою, оскільки при посмішці нижню щелепу не видно. Таку ж комбінацію можна створювати і із сапфіровими брекетами

Керамічні брекети

Керамічні брекети – це ортодонтичні апарати, які закріплюються на зубах за допомогою спеціальних композиційних засобів. Вони використовуються для корекції положення зубів, виправлення прикусу та усунення інших дефектів зубного ряду.

Вартість керамічних брекетів у стоматології Dentiplex залежить від багатьох факторів, у тому числі від типу конструкції. Вони є ідеальним вибором для тих, кому важливі як естетика, так і комфорт під час лікування. Завдяки алюмооксидній кераміці, колір якої відповідає емалі зубів, дана система забезпечує ефективне вирішення ортодонтичних проблем, залишаючись при цьому непомітною для оточуючих.

Лікар-ортодонт стоматологічної клініки Dentiplex, яка знаходиться у Печерському районі Києва (Правий берег) підбере та встановить брекет-систему, виходячи з наявної проблеми та побажань пацієнта.

Кому підійде керамічна брекет-система: особливості та переваги конструкції

Керамічні брекети поставити спеціалісти радять тим, хто цінує естетику. Саме непомітність на зубах, невидимість для оточуючих є головною особливістю системи. Цей варіант підходить для дорослих та дітей, які вважають за краще не афішувати своє лікування. Встановлення нижніх брекетів, як і верхніх брекетів, із оксиду алюмінію забезпечує комфортний стан протягом півтора-двох років лікування.

Купити керамічні брекети та встановити їх у стоматологічному кабінеті Dentiplex на Печерській пропонується в наступних випадках:

  • в разі глибокого, відкритого, мезіального, дистального та перехресного прикусу, коли не потрібна радикальна зміна положення та кута нахилу зубів;
  • для ущільнення зубів та скорочення проміжків між ними;
  • для виправлення неправильного положення окремих зубів, що може негативно позначатися на естетиці посмішки, змиканні зубів та роботі скронево-нижньощелепних суглобів.

Лікарі також рекомендують цю модель тим пацієнтам, які страждають на алергію на метали, присутні в традиційних брекетах, а також потребують регулярного проведення МРТ головного мозку. Завдяки використанню гіпоалергенного оксиду алюмінію, дана система забезпечує не тільки естетичну складову лікування, але й максимальний комфорт та безпеку для пацієнта.

Керамічні брекети в стоматології Dentiplex не використовуються для лікування складних дефектів зубного ряду і не встановлюються пацієнтам, які займаються контактними видами спорту. 

Крім того, не проводиться лікування з використанням брекет-системи з кераміки за наявності у людини вузьких зубних коронок та системних захворювань, наприклад, імунодефіциту, хвороб крові та інших серйозних патологічних процесів в організмі.

Керамічна брекет система: основні характеристики, методи встановлення та лікування

У стоматології Dentiplex в Печерському районі Києва (правий берег) ціна на керамічні брекети вища, ніж у аналогічних металевих конструкцій. Вони складаються з основних та додаткових елементів, таких як брекети, замки, дуги, пружини, еластичні ланцюжки та лігатури. Встановлюються вони на обидві щелепи на десять передніх зубів верхньої щелепи та шість передніх зубів нижньої щелепи. Система виготовляється із полікристалічного оксиду алюмінію. Завдяки гладкій поверхні кераміки зменшується тертя між брекетами та м’якими тканинами під час носіння, що робить процес лікування більш комфортним та сприяє швидкій адаптації пацієнта.

Для утримання дуги ортодонт встановлює на бічні зуби спеціальні щічні трубки. Ортодонтична дуга проходить через пази брекетів, поступово випрямляючись та переміщуючи зуби у потрібне положення. У деяких випадках, у безлігатурних брекетах, дугу утримує спеціальна кришка з кераміки або металу, в той час як в інших використовуються лігатури – ланцюжки з прозорого або білого каучуку.

Конструкції розрізняються як за способом кріплення дуги, так і за матеріалами, що використовуються під час виготовлення.

З точки зору механізму кріплення, існують брекети з самолігуючим механізмом та моделі з лігатурними кріпленнями. У традиційних лігатурних брекетах дуга утримується за допомогою гумових кілець, які захоплюються лігатурними крилами. Гумки періодично слабшають, і для підтримки руху зубів потрібна регулярна заміна дуги кожні чотири тижні. У брекетах із самолігуючим механізмом дуга закріплюється за допомогою кришок або кліпс, які відкриваються та закриваються під час активації. Завдяки міцнішій конструкції самолігуючих брекетів, пацієнтам необхідно відвідувати клініку рідше – приблизно раз на 4-10 тижнів.

Крім механізму фіксації, керамічні брекет системи також різняться за матеріалами виготовлення та дизайном:

  • цільнокерамічні;
  • керамічні кришка та основа, металевий паз;
  • керамічні паз та основа, металева кришка;
  • керамічна основа, металеві кришка та паз.

Така різноманітність моделей дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант з урахуванням індивідуальних уподобань та потреб пацієнта. Остаточну ціну на керамічні брекет системи слід уточнити у ортодонта – він приймає в стоматологічному кабінеті за адресою вул. Рибальська, 8 (поряд зі станціями метро Арсенальна, Печерська та Кловська).

Стоматологічна клініка Dentiplex – сучасний підхід до лікування.

Клініка стоматології Dentiplex є дружною командою молодих, енергійних та висококваліфікованих фахівців, готових надати широкий спектр стоматологічних послуг. Колектив клініки уважно стежить за новітніми технологіями та тенденціями в галузі та використовує лише найпередовіші матеріали: обладнання у своїй роботі.

Розташування клініки, що знаходиться неподалік ст. метро Арсенальна, станцій метро Печерська та Кловська, забезпечує зручний доступ як для мешканців Києва, так і для приїжджих. Якщо вам потрібна консультація або запис на прийом для встановлення керамічних брекетів, ви можете зв’язатися з нами по телефону або через мессенджер Telegram. Вся необхідна контактна інформація доступна на нашому сайті.

Ми прагнемо, щоб кожен візит до Dentiplex був приємним та ефективним, і робимо все можливе для того, щоб ваша посмішка була здоровою та красивою.

Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам