Здорові, рівні зуби з керамічними брекетами

Брекети - оптимальне рішення для виправлення неправильного прикусу та нерівних зубів.
У керамічних брекетів біла ортодонтична дуга та прозорі лігатури, тому вони не такі помітні, як металеві брекети, тому виглядають значно естетичнішими. Ще одна їхня велика перевага — колір брекетів максимально органічний до кольору емалі, що також робить їх непомітними.

У Dentiplex ми встановлюємо брекети максимально професійно та безболісно. Подивися деякі наші роботи, щоб у цьому переконатися.
НАШІ РОБОТИ
Плюси та мінуси керамічних брекетів
— естетичніші за металеві, бо менш помітні
— колір брекетів максимально органічний і відповідає кольору емалі
Ось тут у зручній таблиці ти можеш детально прочитати, які брекети ти можеш поставити в нас, чим вони відрізняються та скільки коштують.
Плюси:
— це лігатурні брекети, тому їх потрібно коригувати в мене раз на місяць.
— не настільки міцні, як металеві, тому не допоможуть у разі грубого дефекту прикусу
мінуси:
Скільки коштують КЕРАМІЧНІ брекети?
Тривалість: 60 хв
лігатурні КЕРАМІЧНІ брекети
самолігуючі КЕРАМІЧНІ брекети
Тривалість: 60 хв
Вартість: 16 000 грн
Вартість: 30 000 грн
У вартість входить:
Додатково оплачується:
- робота стоматолога-ортодонта
- брекети
- дуга
- лігатури
- стерильний набір
- фотопротокол
- відвідування стоматолога-ортодонта 1 раз на місяць
(у разі лігатурних) або приблизно 1 раз на 3 місяці
(у разі самолігуючих) для корекції брекетів;
- додаткові елементи (індивідуально).
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
Хто лікуватиме мої зуби?
Брекеты
Лікування КЕРАМІЧНИМИ брекетами: що на мене чекає?
Консультація, діагностика зубів, відбиток моделей, чищення зубів, план лікування
Щомісячна корекція брекетів протягом 1–2 років
Встановлення брекетів
Зняття брекетів
Говорю прямо: іноді треба буде потерпіти. Але в цілому ти навіть не помічатимеш, що їх носиш. Ось тут я докладно розповідаю, що на тебе чекає під час лікування.
Брекети – це боляче?
У нас ти можеш вибрати один із п'яти видів брекетів за своїм бюджетом. Вони відрізняються матеріалом, естетичністю виду та складністю конструкції.
Брекети це дорого?
Питання та відповіді
Кожна людина має різні терміни носіння, тут усе індивідуально. Хтось носить 1 рік, хтось — 1,5, а хтось — 2 роки.

Керамічні брекети

Виправлення прикусу та покращення посмішки за допомогою ортодонтичних систем не втрачає своєї популярності. Особливо найчастіше при цьому задіюються керамічні брекети – менш помітний на зубах і більш комфортний у носінні варіант.

Що таке керамічні брекети

Брекети керамічні є вестибулярні конструкції, які створюються з кераміки та її похідних. Від металевих відрізняються тим, що мають білий колір основи і прозорий на елементах кріплення, через що менше впадають в око при відкриванні рота.
Ключова їхня особливість – схожість відтінку з емаллю зубів, що робить їх практично непомітними під час носіння. А також кераміка викликає менше дискомфорту через зменшене тертя про губи та щоки.
Варто зазначити, що керамічні брекети через свій матеріал мають менший рівень міцності, ніж металеві. Через це ортодонти не встановлюють їх при грубому порушенні прикусу або особливо складних випадках.

Лікування керамічними брекетами: що на мене чекає

Збираючись встановити брекети керамічні, необхідно розуміти, що процес лікування не буде короткостроковим: щоб змінити положення зуба, вирівняти прикус знадобиться тривалий час, а також дотримання рекомендацій лікаря-ортодонта.
Керамічні брекети формують такі етапи лікування:
 • Консультаційний: лікар-ортодонт проводить діагностику, визначає потрібний тип брекетів на основі зібраних даних, знімків та відбитків, а також проводить чищення.
 • На знежирену поверхню зуба на спеціальний клей наносяться брекети, фіксуються дуги з лігатурами, що займає одну годину на одну щелепу.
 • Корекція: щомісяця або раз на три місяці необхідно відвідувати лікаря для підтягування брекетів та заміни дуг більш жорсткими.
 • Зняття: видалення брекетів із зубів, формування протоколу та знімків, встановлення ретейнерів, а також полірування та чищення.
Після зняття керамічних брекетів ортодонт встановить ретейнер для фіксації результату, щоб зуби не змінили свого виправленого положення з часом, а ви змогли насолодитися красивою, рівною посмішкою.

Чому керамічні брекети мають популярність

Головна причина, чому поставити керамічні брекети Сьогодні прагнуть частіше, ніж металеві конструкції, полягає у зручності їх експлуатації.
Брекет-система керамічна набагато більш естетична на вигляд, ніж металева. Кераміка менш помітна на зубах через схожість по відтінку із зубною емаллю. Це робить її ідеальним рішенням для скромних людей, які соромляться посміхатися із брекетами.

Скільки коштують керамічні брекети

Керамічні брекети під ключ мають різну вартість, яка залежить від складності конкретної нагоди, від виробника системи, а також від її обраного типу.
У нашій стоматологічній клініці DENTIPLEX можна недорого поставити якісні брекет-системи. Ми пропонуємо класичні лігатурні брекети за ціною від 16 000 грн., у вартість яких входить робота спеціаліста, а також фотопротокол.
Доступні у нашій клініці і самолігуючі брекети за ціною від 30 000 грн, що знижують кількість необхідних візитів до лікаря.

Плюси та мінуси керамічних брекетів

Говорячи про брекети на зуби керамічні, необхідно відзначити і плюси, які дарують ці ортодонтичні системи виправлення прикусу, завдяки чому їх ставлять порівняно частіше, ніж металеві.
Брекет-система керамічна має такі плюси:
 • Не впадає в очі через близькість до природного зубного покриття, підходить для сором'язливих людей.
 • Зберігає властивості та функціонал, якість свого покриття протягом усього терміну носіння брекетів.
 • Кераміка гіпоалергенна та безпечна, не містить компонентів, що можуть викликати алергію
 • На відміну від сапфірових моделей має оптимальну вартість, що підходить для будь-якого бюджету.
Відмітимо, що брекети на зуби керамічні не мають істотних недоліків і мають той же рівень ефективності, що і металеві. Однак необхідно врахувати, що через зменшений рівень тиску на зуби термін лікування може бути збільшений. При цьому ціна керамічних виробів вища, ніж металевих, а також вони потребують ретельного догляду через особливості матеріалу.

Сучасні методики лікування прикусу керамічними брекетами у DENTIPLEX

Методики лікування за допомогою керамічних брекетів варіюються від клініки до клініки і мало чим відрізняються від лікування за допомогою металевих моделей. Ми своєю чергою пропонуємо широкий спектр можливостей для відновлення вашої посмішки та формування правильного прикусу незалежно від віку та стилю життя.
Незнімність брекетів забезпечує надійну фіксацію, а ще – витягування зубів у потрібну сторону, завдяки чому зуби повертаються у правильне положення під контролем лікаря-ортодонта.
А лікування в нашій стоматологічній клініці DENTIPLEX має свої переваги:
 • Ми працюємо тільки з якісними міжнародними матеріалами та компонентами;
 • У нас – найкраще обладнання, яке дозволяє працювати з будь-якими випадками;
 • Наші лікарі створюють дружню атмосферу та піклуються про здоров'я ваших зубів;
 • Ми маємо широкий арсенал різноманітних брекетів від провідних виробників;
 • Процедури у нас оперативні, якісні, а головне без дискомфорту;
 • Наші лікарі завжди готові допомогти та проконсультувати про план лікування;
 • Ми маємо широкий спектр послуг та можливостей за розумну ціну.
Наша методика лікування брекетами на основі кераміки – це контроль за результатом, який ви отримуєте в процесі їх носіння, своєчасне його коригування та формування ідеальної посмішки. Все це проходить безболісно і швидко, внаслідок чого ви не помітите, як відносили потрібний термін із брекетами.
А перш ніж обирати у нас керамічні брекети з установкою, Ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже встановили системи та залишилися ними задоволені!

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK