Самолігуючі брекети для красивих і рівних зубів

Лігатурні брекети
Самолігуючі брекети
Самолігуючі брекети відрізняються від лігатурних: у них немає гумових лігатур, а замість них працюють затискачі. Тому самолігуючі брекети значно менш громіздкі ортодонтичні конструкції, ніж лігатурні. Вони мають красивіший вигляд на зубах і приємніше відчуваються під час носіння.
У більшості випадків самолігуючі брекети швидше вирівнюють зуби, ніж лігатурні, а ще потрібно значно рідше ходити до ортодонта для корекції. Подивися деякі наші результати лікування самолігуючими брекетами.
НАШІ РОБОТИ
Скільки коштують самолігуючі брекети?
Ціна
Брекеты
Самоліггуючі металеві
Beauty
23 000 грн
90 хв
Час встановлення
— простий догляд
— швидкі терміни лікування
бувати в мене потрібно тільки 1 раз на 3 місяці замість щомісячного відвідування. Отже, ти заощаджуєш 2 000 грн на двох процедурах
Ціна
Брекеты
Самолігуючі керамічні
Charming
30 000 грн
90 хв
Час встановлення
— найестетичніші брекети
— простий догляд
— швидкі терміни лікування
бувати в мене потрібно тільки 1 раз на 3 місяці замість щомісячного відвідування. Отже, ти заощаджуєш 2 000 грн на двох процедурах
У вартість входить:
— робота стоматолога-ортодонта
— брекеты
— дуга
— лігатуры
— стерильный набір
— фотопротокол
Важливо:
— ціни вказані за 1 щелепу;
— самолігувальні брекети можуть підійти не всім;
— якщо тобі нічого не зрозуміло, я поясню тобі все в телефонній розмові, у месенджері або на консультації. А після огляду зубів я зможу порекомендувати оптимальний тип брекетів саме для тебе.
Привіт!
Я – Ганна Цветкова, лікар-ортодонт. І, можливо, вже скоро я зроблю твої зуби такими красивими, здоровими та рівними, про які ти мрієш.
Хто лікуватиме мої зуби?
Брекеты
Лікування брекетами: що на мене чекає?
Консультація, діагностика зубів, відбиток моделей, чищення зубів, план лікування
Щомісячна корекція брекетів протягом 1–2 років
Встановлення брекетів
Зняття брекетів
Питання та відповіді

Самолігуючі брекети вирівнюють зуби швидше, ніж звичайні лігатурні та викликають менше хворобливих відчуттів, оскільки зуби швидше адаптуються, а вирівнювання відбувається більш фізіологічно. Це досягається завдяки зниженню тертя між дугою і брекетом - дуга не щільно прилягає, а вільно ковзає в пазу брекету. Також вони мають компактніший естетичний вигляд, а корекцію необхідно робити раз на 2-3 місяці, на відміну від лігатурних (щомісяця)

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK