вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ЛІКУВАННЯ ПУЛЬПІТУ В КИЄВІ

Безжальні до пульпіту, уважні до зубів

Пульпіт-ускладнення карієсу зуба, коли задіяно нерв зуба, іншими словами – запалення пульпи зуба. Пульпітний біль ти ні з чим не сплутаєш. Він має самовільних характер, може посилюватись з прийомом холодного чи гарячого.. Ти можеш відчувати його в ділянці одного зуба, усієї щелепи або навіть у ділянці вуха. Здебільшого біль під час пульпіту виникає в другій половині доби та вночі.

ЯК МИ ЛІКУЄМО ПУЛЬПІТ У DENTIPLEX

При пульпіті наше головне завдання — позбавити тебе болю та зупинити запалення пульпи. Залежно від ступеня запалення ми запропонуємо кілька методів лікування: проведемо лікування, щоб зберегти пульпу, частково видалимо запалені тканини або повністю видалимо пульпу, якщо нічого іншого зробити не можна. Однак хвилюватися не варто — все лікування мине максимально безболісно, бо ми використовуємо сучасні анестетики.

Надання термінової медичної допомоги при пульпіті – від 1500 грн.
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам