вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ЛІКУВАННЯ ПЕРІОДОНТИТУ В КИЄВІ

Допомагаємо навіть у найскладніших випадках
ПЕРІОДОНТИТ — часте й поширене захворювання, що належить до ускладннякарієсу. Причина — запалення в корені зуба та сполучних тканинах (періодонті). Періодонтит зазвичай виникає через невилікуваний вчасно пульпіт, запущений карієс, травми на зубі та інші причини. Хвороба може спостерігатися як у дорослих, так і у дітей.
ЯК МИ ЛІКУЄМО ПЕРІОДОНТИТ У DENTIPLEX

Сучасні технології та кваліфікація лікарів Dentiplex дозволять максимально оперативно й професійно відреагувати на періодонтит і вилікувати його. Важливо тут — не запускати хворобу та вчасно звернутися до лікаря.

При ГОСТРОМУ ПЕРІОДОНТІТІ я можу призначити препарати проти запалення або вдатися до хірургічного лікування, щоб розкрити зуб і почистити канали й тканини періодонту. Усе залежить від фази хвороби.
У разі ГНОЙНОГО ПЕРІОДОНТИТУ потрібно позбутися гною (гнійного ексудату). Якщо він не виходить сам, я також вдамся до хірургічного втручання.
Якщо в тебе ХРОНІЧНИЙ ПЕРІОДОНТИТ, на лікування піде трохи більше часу й маніпуляцій. Знадобиться медикаментозна терапія комплексі з хірургічним лікуванням: чищення каналів зуба, видалення гною, закриття каналів пломбою тощо.
За будь-якої стадії періодонтиту лікування мине максимально безболісно, бо ми використовуємо професійні знеболювальні препарати.
Надання термінової медичної допомоги при пульпіті – від 1500 грн.
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам