Рятуємо зуби в разі періодонтиту

Допомагаємо навіть у найскладніших випадках
ПЕРІОДОНТИТ— часте й поширене захворювання, що належить до ускладннякарієсу. Причина — запалення в корені зуба та сполучних тканинах (періодонті). Періодонтит зазвичай виникає через невилікуваний вчасно пульпіт, запущений карієс, травми на зубі та інші причини. Хвороба може спостерігатися як у дорослих, так і у дітей.
Як ми лікуємо періодонтит у Dentiplex
Сучасні технології та кваліфікація лікарів Dentiplex дозволять максимально оперативно й професійно відреагувати на періодонтит і вилікувати його. Важливо тут — не запускати хворобу та вчасно звернутися до лікаря.
При ГОСТРОМУ ПЕРІОДОНТІТІ я можу призначити препарати проти запалення або вдатися до хірургічного лікування, щоб розкрити зуб і почистити канали й тканини періодонту. Усе залежить від фази хвороби.
У разі ГНОЙНОГО ПЕРІОДОНТИТУ потрібно позбутися гною (гнійного ексудату). Якщо він не виходить сам, я також вдамся до хірургічного втручання.
Якщо в тебе ХРОНІЧНИЙ ПЕРІОДОНТИТ, на лікування піде трохи більше часу й маніпуляцій. Знадобиться медикаментозна терапія комплексі з хірургічним лікуванням: чищення каналів зуба, видалення гною, закриття каналів пломбою тощо.
За будь-якої стадії періодонтиту лікування мине максимально безболісно, бо ми використовуємо професійні знеболювальні препарати.
Надання термінової медичної допомоги при пульпіті – від 1500 грн.
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто лікуватиме мої зуби?

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK