вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ В КИЄВІ

За системою BEYOND

У Dentiplex ми відбілюємо зуби за системою BEYOND. Це американська технологія відбілювання зубів, яка максимально ефективно проявила себе у відбілюванні. З BEYOND ти можеш безболісно та безпечно відбілити зуби до 8 тонів.

Один із головних плюсів BEYOND — результат — білосніжну посмішку ти побачиш відразу після першого відвідування.

ТВОЇ ПЕРЕВАГИ З СИСТЕМОЮ BEYOND
ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ
5000 грн

— білосніжу посмішку можна побачити через пів години після відбілювання!
— відбілити зуби можна до 8 тонів;

— абсолютно безболісна процедура;
— результат відбілювання зберігається до 24 міс. (у разі дотримання рекомендацій);

ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Анастасія, лікар-терапевт стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВІДБІЛЮВАННЯ BEYOND?
Спочатку на кожен зуб я наношу спеціальний гель
Потім свічу на зуби лампою MagicLight Pro
Під впливом її світла гель видаляє плями й відбілює зуби
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ
Абсолютно ні. Процедура відбілювання проходить зовсім безболісно та швидко.
 
Так. Домашнє відбілювання навіть більш ощадливе для емалі, ніж у кріслі в стоматолога. Для нього індивідуально виготовляються капи для сну й підбирається набір гелів, а процедура триває близько двох тижнів.
Усе індивідуально, але в середньому від 6 до 24 міс. Чимало залежить від того, як ти дотримуватимешся моїх рекомендацій щодо догляду за зубами.
У перші 2-3 дні після відбілювання утримайтеся від вина, шоколаду, кави, чаю, соєвого соусу та інших продуктів із сильним барвником. Після процедури ми видаємо спеціальну пам’ятку, де розписані всі рекомендації щодо “білої дієти” та гігієни, щоб довше зберегти ефект відбілювання.

Відбілювання зубів

Від природи білі, світлі зуби дістаються далеко не кожній людині. При цьому багато хто бажає мати яскраву, голлівудську посмішку, яку не соромно показати на фото. Допомогти в цьому може гігієнічна процедура відбілювання зубів, яку ми пропонуємо у нашій стоматологічній клініці у Києві.

Види відбілювання зубів

Відбілювання зубів є процедурою, яка широко поширена по всьому світу. Залежно від фахівця та клініки може використовуватися безліч її різновидів, які включають задіяння механічних та інших приладів. Відбілювання зубів ділиться на кілька основних видів:
 • Механічне: така процедура є чисткою за допомогою спеціальної насадки, на яку наноситься склад, що зберігає емаль. Є профілактикою проти карієсу, проте не дає відчутного освітлення – максимум два тони.
 • Ультразвукове: дбайливо впливає на емаль, сприяє усуненню відкладень та каміння. Використовується для корекції відтінку зубної поверхні на три-чотири тони.
 • Фотовідбілювання:безпечне відбілювання зубів за допомогою світлочутливих складів. Використовується гель на основі перекису водню та ультрафіолетова лампа для його активації. Дозволяє відбілити зуби на три-вісім тонів.
 • Лазерне: найрідкісніший і найдорожчий вид відбілювання. Для нього задіюється спрямований промінь лазера, який здатний змінити відтінок зубів до дванадцяти тонів.
А наша стоматологічна клініка DENTIPLEX пропонує клієнтам два найбільш популярні види відбілювання – за допомогою спеціального гелю, що відбілює, на який впливають лампою, а також домашнє відбілювання за допомогою кап та інших інструментів.

Як відбувається відбілювання зубів

Процес освітлення поверхні емалі є цілою процедурою, яка може проводитися як безпосередньо в стоматологічному кабінеті, так і вдома. І якщо у першому випадку лікар самостійно подбає про ваші зуби, то у разі домашньої процедури необхідно зробити це самостійно. Для домашнього відбілювання пацієнту видають капи і гель, що відбілює, який необхідно наносити строго за приписом лікаря, дотримуючись його рекомендацій.

Підготовка до процедури відбілювання зубів

Важливо, що внутрішньоканальне відбілювання та інші його види не проводяться без безпосередньої підготовки. Перед цим рекомендується зробити знімок, щоб переконатися, що карієс, відколи або тріщини відсутні, а також тест на чутливість. У деяких випадках потрібне видалення старих пломб та очищення від нальоту. Також за тиждень до призначеної процедури рекомендується відмовитися від будь-яких зубних паст, що відбілюють.

Етапи проведення процедури

Першочергово лікар-гігієніст огляне ротову порожнину, проведе процедуру базового чищення зубів, щоб позбавитися від нальоту та «відкрити» область емалі для відбілювання. Процедура відбілювання зубів ділиться на такі етапи:
 • Визначення бажаного кольору з пацієнтом;
 • Ізоляція поверхні ясен;
 • Розподіл гелю, що відбілює, на зуби;
 • Підсвічування за допомогою спеціальної лампи;
 • Видалення залишків гелю із зубів та оцінка результату.
Освітлення емалі на 5-8 тонів буде помітно вже після першої процедури. Найкраще ефект буде видно на зубній тканині жовтого кольору, отриманої в результаті куріння, вживання продуктів, що фарбують, а також в ході природного старіння зуба.

Скільки коштує відбілювання зубів

Усіх пацієнтів цікавить також питання, яка ціна відбілювання зубів. Ми пропонуємо процедуру освітлення емалі за ціною від 4900 грн у нашій клініці.

Протипоказання до проведення професійного відбілювання

Перш ніж вибирати, де зробити відбілювання зубів, необхідно поговорити про те, за яких умов процедури не проводять, і за яких захворювань і станів здоров’я від неї доведеться відмовитися. Відбілювання зубів має свої протипоказання:
 • Підвищена чутливість до зубів.
 • Наявність карієсу у вигляді плям.
 • Запальні процеси у ротовій порожнині.
 • Наявність алергії на відбілюючі засоби.
 • Вагітність.
 • Онкологічне захворювання.
 • Пошкодження емалі.
 • Незавершене лікування у ортодонту.
 • Хронічні зубні захворювання.
Зазначимо також, що фотовідбілювання не рекомендується проводити у випадку, якщо у вас встановлено досить велику кількість пломб, коронок або протезів. За підсумками процедури може бути помітна різниця між відтінками кольорів встановлених конструкцій і природним покриттям зубів.

Переваги та недоліки відбілювання зубів

Професійне відбілювання зубів як і будь-яка інша гігієнічна стоматологічна процедура, має перелік плюсів і деякі недоліки, які потрібно враховувати. До переваг відбілювання зубів відносять:
 • Високий рівень ефективності процедури;
 • Відсутність неприємних відчуттів під час відбілювання;
 • Мінімум необхідного часу щодо процедури;
 • Можливість проведення незалежно від віку;
 • Широкий перелік варіантів, де можна підібрати потрібний за вартістю.
Зазначимо, що недоліки освітлення зубної емалі можливі у разі самостійного, домашнього відбілювання. За недотримання правил і методик процедури, а також застосування неперевірених відбілювачів можна не досягти бажаного результату, а також нашкодити емалі. Після відбілювання зубів у стоматології, єдиний недолік, який на вас чекає – підвищений рівень чутливості на кілька днів.

Як доглядати за зубами після процедури

Важливо не лише якісно відбілити зуби, обравши відповідну клініку та фахівця, але також і закріпити результат, дотримуючись порад від лікаря. Врахуйте наступні рекомендації щодо догляду:
 • Використовуйте укріплювальні склади, прописані лікарем-гігієністом.
 • На кілька днів відмовтеся від фарбуючих продуктів та напоїв.
 • Протягом тижня не палите, т.к. тютюн забарвлює емаль.
 • Протягом двох тижнів не вживайте продуктів із високим вмістом кислот.
 • Введіть у раціон продукти, що містять Фтор та Кальцій.
 • “Біла дієта”.
А переконатись у тому, що наша стоматологічна клініка DENTIPLEX у Києві пропонує послуги професійних фахівців можна, зазирнувши у наші відгуки!
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам