вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

КОРОНКА НА ЗУБ В КИЄВІ

КОРОНКА НА ЗУБ — це протезна конструкція, що максимально схожа за формою, кольором і виглядом на сам зуб. Коронки ставлять, щоб відновити втрачені зуби та основні функції зубів.

Вони встановлюються на передні й жувальні зуби. Зубні коронки довговічні, не пошкоджуються, не втрачають колір, зручні в носінні й відмінно поєднуються з натуральними зубами.

СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ КОРОНКИ?
У нас ти можеш вибрати один із трьох видів коронок за своїм бюджетом.
Вони відрізняються матеріалом, естетичним виглядом та іншими характеристиками.
Вид коронки
Ціна
МЕТАЛОКЕРАМІЧНІ
5000 грн
Виготовленні з металу, а верхній шар із кераміки
— найдоступніші.
— швидке звикання
— не змінюють колір із часом.
— не бояться карієсу.
Вид коронки
Ціна
КЕРАМІЧНІ
9000 грн
Виготовлені повністю з кераміки
— естетичніше, ніж металокерамічні, чудово підійдуть для передніх зубів
— легші та комфортніші, ніж металокерамічні
— колір коронки максимально ідентичний кольору зубної емалі
— перед установкою необхідно менше обточувати зуб, ніж перед установкою металокерамічної коронки
Вид коронки
Ціна
ЦИРКОНІЄВІ
10000 грн
Виготовлені з діоксиду цирконію
— естетичніше, ніж металокерамічні, чудово підійдуть для передніх зубів
— найміцніші з можливих, надійніших за металокерамічні та керамічні.
— максимально безпечні з усіх, не бояться алергії
— найдовговічніші: прослужать вам 15-20 років
—мінімальне обточування зуба перед установкою

Стоматологія Dentiplex дає річну гарантію на всі свої коронки.

НАШІ РОБОТИ
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ВСТАНОВЛЕННЯ КОРОНКИ?
ДІАГНОСТИКА ЗУБА Й ПІДГОТОВКА ДО ВСТАНОВЛЕННЯ

Коли ти прийдеш до стоматології, я зустріну тебе, ми познайомимося та трохи поговоримо. Я вислухаю, який зуб тебе турбує, дізнаюся, чи немає в тебе алергії на знеболювальні препарати тай ліки.

Потім я маю перевірити стан зуба. Якщо знадобиться, зроблю рентген для чіткішого аналізу. Якщо зуб хворий на карієс, я пролікую. Далі потрібно обточити зуб, щоб максимально щільно одягти на нього коронку.

ЗУБНИЙ ВІДБИТОК
Потім, щоб у лабораторії виготовили максимально точну коронку для твого зуба (7–14 днів), я зроблю його відбиток (зліпок). А поки що потрібно буде поносити тимчасову коронку (в разі потреби).
 
ВСТАНОВЛЕННЯ КОРОНКИ
Перед фіксацією коронки я ізолюю та антисептично оброблю зуб. Якщо тобі сподобається вигляд колір, розмір, якість прилягання до зуба, то язафіксую ії на міцний цемент.
 
ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Від 7 до 20 років залежно від вибраного матеріалу виробу.

Звичайно. Переважно коронку встановлюють саме на один зуб. А для заміни кількох зубів в одному ряду встановлюють мостоподібні протези з коронками.

Можна, але важливо врахувати, що колір коронки не зміниться. Тому після відбілювання колір твоїх зубів може відрізнятися від кольору коронки.

Для естетичнішого вигляду ми рекомендуємо керамічну або цирконієву коронку через максимальну подібність до справжніх зубів.

Це питання, які ставлять найчастіше. Якщо маєш інше — я обов’язково на нього відповім у телефонній розмові або під час зустрічі.

Встановлення коронок

У результаті глибокого каріозного чи запального процесу, коли зуб довелося дерульпувати, необхідно поставити коронку на зуб. Якісно підібрана та індивідуально виготовлена, вона не відрізнятиметься ні формою, ні кольором від рідних зубів і дозволить відновити жувальну функцію.

Навіщо потрібна установка коронок

Коронка є постійною незнімною конструкцією, завдяки якій відновлюється функціонал раніше втрачених або зруйнованих, пошкоджених зубів. Встановлення коронки на зуб використовується у таких випадках:
  • Сильний каріозний процес, який спричинив руйнування більшої частини зуба;
  • Скол або травма зубної поверхні внаслідок механічного пошкодження;
  • Зміна кольору, наявність плям чи порушення естетичності посмішки;
  • Неправильна форма; наявність зубів, що відрізняються за розміром;
  • Наявність дефектів зуба чи всього зубного ряду.
Матеріал, форму та тип коронки можна підібрати безпосередньо на прийомі в ортопеда, який оцінить руйнування зуба та порадить можливі шляхи вирішення.

Типи коронок на зуби

Завдяки технологічному розвитку та широкому спектру матеріалів, стало можливим виробництво досить великої кількості коронок під будь-які потреби. Класичні моделі з металу практично не використовуються у сучасній стоматології. Раніше їх встановлювали на жувальні зуби, але вони відрізнялися за кольором, проте були міцними, стійкими до зносу і на них не утворювалися сколи і тріщини. Коронка на зуб може бути виготовлена ​​з наступних матеріалів:
  • Металокераміка: серед плюсів всі особливості самих металів, такі як надійність, міцність, невисока ціна, проте при цьому додається естетичність кераміки. Конструкція складається з каркаса з металу, що покривається керамікою. Завдяки цьому її можна задіяти і на різці, і на жувальні зуби.
  • Кераміка: ідеальне рішення для переднього зубного ряду, оскільки можуть скопіювати форми та відтінки зубів. Найчастіше роблять з кераміки, яка роками зберігає свій колір і має високий індекс стійкості до зносу, але при цьому досить крихкий і не підходить для розкушування жорсткої їжі.
  • Діоксид циркону: найбільш природні, міцні, що дозволяє задіяти їх на будь-якому зубі. Можливий індивідуальний підбір відтінків зуба, а також сам матеріал здатний зберігати свою міцність та властивості до двадцяти років.
  • Пластмаса: зустрічається рідко і тільки як проміжна конструкція, що може встановлюватися на час підготовки зуба до монтування постійної коронки, створюється з органіки та має високий рівень м’якості.
Якщо вам потрібна коронка на зуб під ключ Недорого – варто звернути свою увагу на моделі, які мають у своєму складі основу з металу. Вони найдоступніші за ціною, до них легко звикнути, а також згодом вони не змінять свій колір і не схильні до впливу каріозного процесу.

Підготовка до встановлення коронок

Перед тим, як буде встановлено зубну коронку, необхідно звернутися до фахівця – лікаря-ортопеда за консультацією. Буде проведено первинний огляд ротової порожнини та місця під установку коронки, а потім пацієнта буде відправлено на рентген для оцінки стану зуба, його кореневої системи та навколозубних тканин. Проводиться фотопротоколування стан зуба для складання плану та особливостей лікування. Після діагностики та вивчення проблеми фахівець підкаже, який тип покриття краще використовувати у конкретному випадку. Після цього зуб препарується під анестезією під куксу, створюються діагностичні відбитки, а також встановлюється тимчасова пломба, яка буде на зубі до встановлення безпосередньо коронки.

Процедура встановлення коронок

За взятим на візиті до фахівця зліпка в лабораторії створюється коронка на зуб. Для цього задіяні матеріали залежно від вибраних з ортопедом та найбільш підхожих для цього випадку. У процесі підбирається колір майбутньої коронки за спеціальною шкалою, щоб він найкраще відповідав відтінку найближчих зубів. Коли коронка буде готова, необхідно записатись на новий візит. Наступним є етап примірки, коли «ковпачок» садять на зуб і дають переконатися в тому, що він не заважатиме змикатися щелепам, а також не викликає дискомфорту. Потім відбувається фіксація на спеціальний цемент, створюється фотопротокол готової конструкції, а також наступне шліфування встановленої коронки до досягнення комфортного рівня носіння.

Переваги та недоліки коронок на зуби

Перш ніж поставить зубну коронку, необхідно дізнатися, які плюси та мінуси має подібне рішення. Варто відзначити, що переваги та недоліки відрізняються залежно від обраного типу конструкції: керамічні та цирконієві варіанти матимуть більше плюсів, ніж мінусів, порівняно з металевими. Серед переваг зубної коронки відзначимо:
  • Щільність прилягання до ясен, відсутність смужки біля основи;
  • Висока тривалість експлуатації – від десяти років і більше;
  • Мінімальний рівень чутливості до перепаду температур;
  • Естетичність, збереження кольору без фарбування з часом;
  • Відсутність алергічних реакцій (на безметалових моделях);
  • Легкість конструкції із можливістю встановлення на слабкі зуби;
  • Висока міцність та можливість витримувати серйозні навантаження.
Як і плюси, мінуси залежать від вибраного матеріалу. Наприклад, метал візуально помітний, при усадці щелепи може оголитися його основа. Безметалова кераміка не може задіятися на жувальних зубах через тонкість і легкість матеріалу. А цирконієві коронки на зуб мають відчутну ціну.

Скільки коштує коронка на зуб

Ціна коронки на зуб варіюватиметься залежно від виду конструкції, а також від обраного матеріалу. У нашій стоматологічній клініці DENTIPLEX можна встановити металокерамічні моделі за ціною від 4000 грн. Доступні керамічні вироби за ціною від 8200 грн, а також сучасніші, виготовлені з діоксиду цирконію, які коштуватимуть від 7400 грн.

Значення правильного догляду за зубами та коронками

Важливо не тільки зробити коронку на зуб, але й правильно доглядати ротову порожнину після даної процедури, щоб вона не змінила свій колір, а також не розкришилася у разі вживання заборонених продуктів. Врахуйте наступні рекомендації щодо уникнення ортодонту:
  • Чистити зуби двічі на день.
  • Використовувати зубну нитку або іригатор для видалення їжі в міжзубному проміжку;
  • Обполіскувати порожнину рота щоразу після їжі
  • Зменшити кількість фарбуючих продуктів та напоїв;
  • Не вживати надто гарячу чи надто холодну їжу та напої;
  • Очищати мову та ясна від утворення бактерій та мікробів.
А перш ніж відвідати нашу стоматологічну клініку DENTIPLEX у Києві на Печерську, ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже випробували наші послуги!
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам