Встановіть коронку на імплант і зробіть свою посмішку здоровою та красивою

КОРОНКА НА ІМПЛАНТ — це протезна конструкція, що максимально схожа за формою, кольором і виглядом на сам зуб. Коронки ставлять, щоб відновити втрачені зуби та основні функції зубів. Вони встановлюються на передні тай жувальні зуби.

Зубні коронки довговічні, не пошкоджуються, не втрачають колір, зручні в носінні та відмінно поєднуються з натуральними зубами. Коронку можна встановити не тільки на свій зуб, а й на імплант — штучний корінь.
Скільки коштують коронки імплант?
Ціна
Ціна
Вид коронки
Вид коронки
Виготовленні з металу , а верхній шар із кераміки
Виготовлені з діоксиду цирконію
МЕТАЛОКЕРАМІЧНІ
Цирконієві
6000 грн
9500-10500грн
— найдоступніші
— швидке звикання
— не змінюють колір із часом
— не бояться карієсу
— естетичніше, ніж металокерамічні, чудово підійдуть для передніх зубів
— найміцніші з можливих, надійніших за металокерамічні та керамічні.
— максимально безпечні з усіх, не бояться алергії
— найдовговічніші: прослужать вам 15-20 років
—мінімальне обточування зуба перед установкою
У нас ти можеш вибрати один із двох видів коронок за своїм бюджетом. Вони відрізняються матеріалом, естетичним виглядом та іншими характеристиками
Також коронки бувають з гвинтовою (розкручуються та знімаються) та цементною фіксацією (допомагають фіксувати осі імпланту, не знімаються).
Стоматологія Dentiplex дає річну гарантію на всі свої коронки.
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.
Хто ЛІКУВАТИМЕ мої зуби?
Як відбувається встановлення коронки на імплант?
Зняття відбитків
Встановлення коронки
Коли ти прийдеш в стоматологію, я зустріну тебе, ми познайомимося та трохи поговоримо. Відбитки знімаються високоточним матеріалом (А-силікон) або за допомогою сканера. І вирушають у лабораторію, де виготовляється коронка.
Зніму тимчасову коронку та встановлю постійну. Процедура відбувається без анестезії та абсолютно безболісна.
Чутливість: не боляче
Чутливість: не боляче
Тривалість: 15-20 хв
Тривалість: 15-20 хв
Коронки на імплант – це боляче?
Просто довірся мені: я ставлю коронки понад 10 років і за цей час допоміг сотням людей, серед яких були й ті, хто дуже мене боявся. А після встановлення коронки виходили та дякували з усмішкою на обличчі. Так буде з тобою.
Ні, це абсолютно не боляче. Я припускаю, що ти можеш боятися походу до стоматолога, це нормально. Можливо, давно в дитинстві тобі довелося пережити біль під час лікування зуба. А може, колись тобі розповів «страшну» історію про стоматолога друг. Або ти просто побачив моторошну картинку із стоматологічного кабінету в інтернеті. Хоч би що викликало твої побоювання перед відвідуванням стоматолога, знай — тобі не буде боляче, обіцяю.
Питання та відповіді
350 грн

Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам

OK