вул. Рибальська 8, Київ
ПН-СБ 10:00 —21:00

ЗНІМНІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ В КИЄВІ

ЗНІМНИЙ ЗУБНИЙ ПРОТЕЗ — це спеціальна стоматологічна конструкція із нейлону або акрилу, яка допомагає відновлювати один, кілька, весь ряд зубів і навіть усю щелепу. Протези виробляються за індивідуальними розмірами кожної людини.

Знімний зубний протез оптимально підійде людям, які втратили більшість зубів через пародонтит, вік, при аварії, ударі та з інших різних причин. А тепер бажають повернути собі гарну сяючу усмішку, а з нею і нову високу якість життя.

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ ЗНІМНИХ ЗУБНИХ ПРОТЕЗІВ
ПЛЮСИ
— відновлює будь-яку кількість зубів на будь-якій щелепі
— повертає людині головні функції зубів
— міцні, довговічні тай комфортні в носінні
МІНУСИ
— виробництво протезу може зайняти близько 2 тижнів
— потребують корекції раз на чотири місяці
ЗНІМНІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ ЦЕ ДОРОГО?
У нас ти можеш обрати один із кількох видів знімних протезів на свій бюджет.
Вид
Ціна
АКРИЛОВИЙ, ЧАСТКОВИЙ (ДО 10 ЗУБІВ)
3000 грн
ПОВНИЙ ЗНІМНИЙ ПРОТЕЗ
4900 грн
АЦЕТАЛОВИЙ
5000 грн
МІКРОПРОТЕЗ АКРИЛОВИЙ
1800 грн
ЯК ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ЗНІМНІ ЗУБНІ ПРОТЕЗИ?
Спочатку мені потрібно оглянути ротову порожнину та провести санацію
Потім отримують відбитки зубів і роблять спеціальні заміри та дослідження
Далі протези виготовляються в лабораторії
Після чого пацієнту роблять примірку протеза, та в разі потреби лікар його корегує
Фінальний етап — встановлення знімного зубного протеза.
ХТО ЛІКУВАТИМЕ МОЇ ЗУБИ?
Привіт!
Я – Тамерлан, лікар ортопед у стоматології Dentiplex. І, можливо, вже скоро я зроблю твою посмішку ще красивішою та здоровішою.

Знімне протезування зубів

Знімні зубні протези є популярною стоматологічною конструкцією, яка згодом не втратила своєї актуальності. З її допомогою можна відновити не один зуб, а цілий зубний ряд у разі механічних пошкоджень чи повної втрати зуба.

Знімне протезування зубів: що це таке

Знімне протезування є процедурою, коли людям, які втратили кілька чи всі зуби, виготовляють спеціальну конструкцію – протез, виконаний анатомічно правильної форми з урахуванням індивідуальних особливостей людини. Головна особливість такого протеза – легко знімати та зручно носити. Використовувати його можуть люди будь-якої вікової групи, оскільки він не має обмежень. А завдяки сучасним технологіям та полімерним матеріалам вдалося зменшити навантаження на ясна, а також удосконалити способи кріплення, щоб зробити носіння протеза менш дискомфортним та відчутним.

Види знімних протезів (часткові, повні)

Протези поділяються на великі категорії – повні і часткові. Повні – задіяні при втраті зубного ряду і візуально нагадують знімну щелепу, яка фіксується на спеціальний гель або присисальце. Часткові (вони мостові) протези використовуються для збереження декількох зубів, на які спеціальними замками чіпляється сама конструкція. Зазначимо такі види конструкцій:
 • Акрилові: створюються з акрилового базису зі спеціальними пластиковими коронками, що можуть мати металеве кріплення або присисальце.
 • Нейлонові: мають фізіологічну форму, проте через м’якість швидко втрачають її та просідають у роті.
 • Бюгельні: пластикові моделі з металевими дугами та замками, за допомогою яких фіксуються на присутніх зубах.
Сьогодні найпопулярнішими вважаються бюгельні знімні протези, а також акрилові варіанти через відносну дешевизну конструкції, легкість створення, а також надійну фіксацію на щелепі. Є також і протези з фіксацією на імпланти, а ще – «метелики», які застосовуються при втраті одного зуба.

Причини та потреби у знімному протезуванні

Стандартно протези знімного типу встановлюються, якщо з якихось причин неможливе встановлення коронок, імпланту або мостоподібних виробів. Знімні зубні протези можуть застосовуватися у разі:
 • Адентія на одній або двох щелепах;
 • Аномалії зубної тканини;
 • Відсутності жувальних зубів на половині щелепи;
 • Відсутності передніх чи бічних груп зубів;
 • Часткової відсутності зубної тканини;
 • Наявності протипоказань до незнімного протезування;
 • Патології тканин, отримані внаслідок пародонтиту.
Знімне протезування зубів вибирають також і у разі, коли станом здоров’я є ризик дезінтеграції зубних імплантів. Наприклад, за наявності діабету, онкологічного діагнозу, захворювань крові, і навіть під час вагітності.

Консультація та діагностика у стоматолога-ортопеда

Перш ніж говорити про знімні стоматологічні протези та їхню безпосередню установку, необхідно пройти консультацію та лікування у стоматолога.ортопеда. У нашій стоматологічній клініці DENTIPLEX у Києві спеціаліст проведе огляд стану ротової порожнини для визначення можливості встановлення знімних конструкцій. При необхідності буде проведено лікування для усунення карієсу, запальних процесів, гігієнічне чищення. Після цього знімаються відбитки, що дозволяють розробити протез потрібної анатомічної форми, який натиратиме ясна. Створюється фотопротокол, а також робиться ортопантонограма, використовуються спеціальні воскові валики для визначення висоти та якості прикусу. Колір та форма знімних стоматологічних протезів вибираються виходячи з того, чи залишилися живі зуби на щелепі чи ні. За їх наявності підбирають найближчі колірні відтінки та форми, за відсутності – можна підібрати самостійно, виходячи зі зручності та прикусу.

Процес формування знімних протезів

Знімне протезування – Досить швидкий процес через високу швидкість виготовлення конструкції. Залежно від обраного матеріалу, а також від величини безпосередньо протезу, його виробництво в лабораторії може зайняти від 5 до 15 днів. При цьому готовий протез приміряється на візиті до ортопеда, після чого відбувається його шліфування та полірування, доведення до зручності носіння та надання естетичного зовнішнього вигляду.

Догляд за знімними протезами

Подібні конструкції потребують більш якісного та постійного догляду, ніж незнімні. Після встановлення можна спостерігати підвищене відділення слини, порушення дикції та проблеми з ідентифікацією смаку їжі, що проходить протягом першого тижня. Необхідно враховувати такі поради щодо догляду за знімними зубними протезами:
 • Після вживання їжі споліскувати рот та протез водою.
 • Відмовитися від вживання твердої та твердої їжі.
 • Використовувати пасти з низьким вмістом абразиву.
 • При знятті на короткий період берегти від сонця, загорнувши в серветку.
 • При тривалому знятті – використовувати контейнер для зберігання.
Зазначимо, що знімні протези, які тривалий час зберігаються поза ротом, повинні бути у вологому середовищі. Вона дозволить підтримувати та зберігати форму та характеристики конструкції, запобігти скупченню на поверхні різних бактерій. А ще кілька разів на рік необхідно відвідувати стоматолога, який проведе процедуру очищення протеза та оцінки його стану.

Переваги використання знімних протезів

Установка знімних зубних протезів Як і будь-яка інша процедура в ортопедії, має свої переваги, які допоможуть визначитися з типом конструкцій для відновлення втрачених зубів. В установці знімні зубні протези, є свої плюси:
 • Використання сучасних, технологічних матеріалів, які дають можливість не лише пережовувати їжу, а й підвищують естетику;
 • Період експлуатації виробу становить від п’яти років та залежить від атрофії кісткової тканини та інших супутніх факторів;
 • Можливість ремонту протеза у разі пошкодження без необхідності заміни конструкції повністю;
 • Відсутність ефекту натирання при носінні, оскільки використовуються фіксуючі гелі та спеціальні мазі;
 • Щільне прилягання до ясен, що дозволяє протезу бути комфортним у носінні та не відчуватися у роті;
 • Невелика вага, завдяки чому звикання до протеза відбувається швидко, а процес адаптації триває всього кілька днів.
Зазначимо також, що даний тип протезів відрізняється своєю доступною вартістю, що дозволяє встановлювати їх за будь-якого рівня бюджету.

Скільки коштує поставити знімні зубні протези

Ціна знімного зубного протеза коливається залежно від обраного виду конструкції, а також від кількості зубів, що захоплюються ним. Наша клініка в районі Печерськ пропонує можливість встановлення кількох видів протезів – від часткових до повних або мікроваріантів. Акриловий частковий коштуватиме вам 3000 грн, повний – 4900 грн, а от ацеталовий – 5000 грн.Знімні стоматологічні протези у форматі мікро матимуть ціну від 1800 грн.

Альтернативи знімного протезування

Серед альтернатив знімному протезуванню можна відзначити імплантацію зубів. Використовувати її можна лише за відсутності абсолютних та тимчасових протипоказань, про які ми говорили вище. Також відзначимо, що дентальна імплантація має більшу вартість, ніж виготовлення знімних виробів, через що може виявитися не по кишені. Перш ніж відвідати нашу стоматологічну клініку DENTIPLEX, ви можете ознайомитися з відгуками клієнтів, які вже скористалися нашими послугами!
Прокрутити вгору
ЗАПИШІТЬСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ
Заповніть заявку та наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом!
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обробку ваших даних.
Наш сайт, як і більшість інших, використовує файли cookie та інші схожі технології, щоб надавати послуги, які найбільше відповідають вашим потребам